З послабленням карантину (з різним ступенем успіху в різних регіонах) ми починаємо потихеньку повертатися до живих заходів. Проте, спалахи захворюваності в деяких областях продовжують частішати і івент менеджери повинні бути особливо пильними в організації «карантинних заходів».

На щастя, існує безліч інструментів для боротьби з поширенням Covid-19 при створенні івентів. Ці заходи безпеки можуть допомогти захистити учасників, змусити їх відчувати себе в безпеці і впевнено брати участь в активностях на вашому заході.

 • Захисні маски

Маски є головним заходом захисту в цій профілактичній війні з коронавірусом. В ідеалі, використання масок всіма учасниками повинно бути обов’язковим для захисту гостей. У комунікаційних матеріалах ця вимога повинна бути чітко підкреслена. Виходячи з бюджету, спонсори заходу можуть надати маски з їх логотипом. На місці також повинні бути прості інструкції щодо правильного використання та носіння масок.

 • Санітайзер для рук

У той час як основне зараження відбувається повітряно-крапельним шляхом, Covid-19 також може поширюватися, коли люди торкаються поверхонь і предметів, на яких є інфіковані молекули, а потім чіпають обличчя або їжу брудними руками. Миття рук з милом і водою – кращий захист від Covid-19, але дезінфікуючий засіб для рук може замінити їх, якщо гості не можуть помити руки відразу після взаємодії з предметами і людьми. Станціі для дезінфекції рук є необхідними для заходів і повинні бути розміщені в декількох місцях для легкого доступу, що дозволяє гостям дезінфікувати руки, якщо вони торкаються громадських поверхонь, таких як двері, столи, ручки і т. д.

 • Оргскло

Оргскло – це відмінний спосіб відокремити гостей від колег і робітників. Воно може бути розміщено між кожною раковиною, перед експонентами або працівниками, які продають предмети, такі як продукти харчування, оскільки це обмежує контакт.

 • Надувні стіни

Надувні стіни – ще один творчий спосіб забезпечити фізичне дистанціювання. Додайте їх усередину приміщення, щоб організувати шлях для гостей і контролювати їх потік. Такі стіни можна використовувати для розділення областей для нарад, приватних робочих зон і для полегшення роботи в невеликих групах. Стіни легко встановлюються і упаковуються, а також можуть бути легко переміщені при необхідності. Просто обов’язково протирайте їх дезінфікуючим засобом протягом дня.

 • Aудіо-візуальне обладнання

Оскільки при розмові поширюються інфіковані крапельки, доповідачам або виступаючим, ймовірно, будуть потрібні окремі мікрофони. Пульти дистанційного керування і клікери повинні також дезінфікуватися після кожного виступаючого.

14 особенностей безопасных ивентов во времена карантина

 • Точки самообслуговування

Реєстрація гостей на івентах вимагає спілкування і/або друку і передачі іменних бейджів. Такі інформаційні стійки також є потенційними способами передачі мікробів. По можливості, попередньо роздрукуйте всі бейджи з іменами. Інший варіант – точки самообслуговування. Помістіть серветки, рукавички і дезинфікуючий засіб для рук поруч зі стійкою і дайте відвідувачам можливість самостійно писати свої імена на бейджах.

 • Харчування

Використовуйте розмітку на підлозі, щоб забезпечити відстань в 1.5 метра, для підтримки фізичної відстані між відвідувачами. Станції гігієни рук повинні бути доступні на початку і в кінці фуршетної лінії. Вся їжа повинна подаватися офіціантами в масках і рукавичках, у яких в ідеалі повинен бути розділовий екран з оргскла.

 • Безконтактні платежі

З Apple Pay, Android Pay і Samsung Pay більше немає необхідності розплачуватися картою або готівкою. Запропонуйте учасникам заздалегідь створити обліковий запис на своєму смартфоні, щоб уникнути фізичного обміну, необхідного для оплати.

 • Додатки для заходів

Такі додатки – відмінний спосіб привернути віртуальну аудиторію. Але вони також є абсолютно безконтактним способом для пошуку інформації, отримання доступу до контактів інших людей при нетворкінгу і пароля для Wi-Fi, наприклад. Додатки для проведення заходів традиційно використовуються для підвищення зручності, але тепер вони стануть ще кориснішими, оскільки люди прагнуть зменшити непотрібний фізичний контакт.

 • Вимірювання температури

Однією з ознак Covid-19 є температура. Через це виміри температури тіла гостей тепер поширені в магазинах і на робочих місцях. Незважаючи на те, що така міра захисту не здатна визначити безсимптомну людину з Covid-19, вона може допомогти запобігти відвідування дійсно хворих людей, зменшуючи занепокоєння серед інших відвідувачів.

Майте на увазі, що лихоманка не завжди проявляється при коронавірусі – зверніть увагу на симптоми, включаючи нежить або сухий кашель, перш ніж впустити кого-небудь всередину.

 • Медичні станції

Деякі люди можуть спочатку відчувати себе добре, а потім їм може стати погано посеред заходу. Хоча ця людина повинна негайно покинути захід, важливо мати хоча б одну медичну станцію, де вона може ізолюватися і отримати вказівки від медпрацівників. Якщо можливо, постарайтеся організувати присутність медичних працівників, оснащених засобами індивідуального захисту, для надання медичних послуг у разі загострення симптомів.

На закінчення

Існує безліч інструментів і стратегій, які допоможуть захистити учасників; і чим більше, тим краще. Живі заходи мають велике значення для багатьох підприємств і галузей, і докладаючи додаткові зусилля для забезпечення безпеки ваших учасників, знижується ризик зараження, і учасники відчувають себе в безпеці.