Тиждень, що передує заходу, буде напруженим і складним. Є великий список підрядників, з якими потрібно зустрітися. В останній момент змінюється порядок денний. І хаос збільшується в міру наближення дати початку івенту. При такій великій кількості подій легко знехтувати тим, що дійсно є важливим – собою.

Якщо ви хочете, щоб ваш захід пройшов гладко, вам потрібно уникати вигоряння і залишатися холоднокровними. Ось кілька рекомендацій, які ви повинні виконувати в дні і тижні, що передують вашому івенту.

Розплануйте особистий графік

Тижні, що передують події, можуть бути приголомшливими для організатора. Ваш список справ здається нескінченним. І коли ви лягаєте спати, виникає глибокий страх, що щось забуте.

9 способов избежать выгорания

 

Час – дорогоцінний товар. І проактивне ставлення до графіка може допомогти вам зберегти розсудливість і уникнути дорогих помилок. Дотримуйтесь цих порад, і час дійсно буде на вашому боці:

  1. Збільшить кількість робочих годин. Якщо це дійсно потрібно, спробуйте вставити трохи раніше. Іноді 1-2 додаткових години, отриманих завдяки ранньому вставанню, допоможуть розв’язати нагальні справи. Раннє вставання – це ще й можливість працювати «без зовнішніх перешкод».
  2. Ведіть списки робочих та особистих справ. Так, робочі списки важливіше, але нехтувати персональними завданнями не можна. Заплануйте в графіку побутові справи, прогулянки з друзями, відпочинок з сім’єю. Побачите: якщо планувати все, знайдеться час на кожне завдання.
  3. Продумайте заздалегідь свій гардероб для заходу. Зберіть весь одяг за кілька днів до івенту, приміряйте і уважно його огляньте. Якщо щось щільно прилягає, кнопка відсутня, або є пляма, у вас буде час виправити це або вибрати інший варіант.
  4. Знайдіть час на відпочинок – і обов’язково давайте собі відпочити. Дослідження показують, що коротке відсторонення від справ збільшує продуктивність, може значно поліпшити психічне і фізичне здоров’я. Заплануйте свій особистий час в календарі і відпочиньте.

Дотримуйтеся здорової дієти

Велику частину робочого часу ви витрачаєте на вирішення організаційних питань. Це очевидно. І відволікатися на інші завдання не завжди можливо. Тому так заманливо перекусити фастфудом або забігти в кафе швидкого харчування.

9 способов избежать выгорания

Мало хто усвідомлює, що погане харчування сприяє стресу і занепокоєння. Тому, коли ви зголодніли, не пропускайте обід і вечерю, і заплануйте більш здорові варіанти меню:

  1. Приготуйте їжу вдома і візьміть з собою. Крім економії часу, приготування їжі гарантує, що ви будете харчуватися краще і здоровіше. Знайдіть рецепти здорових і швидких страв, якщо не хочете витрачати на підготовку багато часу.
  2. Перекушуйте правильно. Не чіпсами і солодкими батончиками, а сухофруктами, горішками, попкорном без смакових добавок. У крайньому випадку підійдуть протеїнові батончики. Однак враховуйте, що в них багато вуглеводів.

Тренуйте своє тіло і розум

Доведено, що крім здорового харчування, фізичні вправи теж знижують стрес і покращують настрій. Так що не забудьте знайти в графіку час для вашого улюбленого тренування: будь то біг, йога або силові вправи. А ще проводьте тренування для свого розуму:

  1. Займіться медитацією. Доведено, що вона позитивно впливає на психічне і фізичне здоров’я. Це навик, який вимагає практики. Такі програми, як Headspace, Insight Timer або «ПОЧУТТЯ СПОКОЮ: МЕДИТАЦІЯ І СОН» допоможуть вам розвинути цю звичку.
  2. Повторюйте мотиваційну мантру: будь то спів, шепіт або мовчазне читання. Мантри – це твердження, які можуть допомогти вам залишатися спокійними і позитивними протягом тижнів, що передують вашому івенту. «Втрата сьогодні не означає втрату завтра», – так, наприклад, можна сказати, коли щось тимчасово вийшло з-під вашого контролю.

Немає сумнівів, що графік перед заходом буде напруженим. Але якщо ви подбаєте про себе, ви будете краще підготовлені до вирішення найскладніших завдань.