Всеукраїнські акції, міські фестивалі, спортивні або благодійні акції, нестандартні громадські заходи та свята мають потужний потенціал для просування бренду, іміджу компанії і особистісного PR, не кажучи вже про прекрасний настрій і благодійність для сотень і тисяч людей.

Компанія ARENA CS допоможе в підборі формату громадського свята або заходу, в розробці концепції та сценарію. Ми допоможемо отримати необхідні дозволи міської влади, залучимо волонтерів, забезпечимо повну технічну та організаційну підтримку свята або фестивалю, підготуємо місце до заходу і приберемо його після.

День Здоров’я, День Поцілунку, День захисту дітей, спортивні чемпіонати – подібні формати громадських акцій і свят набирають популярності в Україні і всьому світі. При креативному підході соціальні свята стануть нестандартним ресурсом для просування брендів, компаній та особистостей. Фахівці ARENA CS готові залучити спонсорів під захід, організувати PR і рекламну компанію, допомогти в організації святкової програми, концерту, балу, аукціону, фестивалю за участі зірок.

ARENA CS володіє великим досвідом в організації та проведенні благодійних та соціально-відповідальних заходів. У разі необхідності, ми допомагаємо замовнику в рамках всеукраїнського фестивалю або міського свята розробити проект, який не тільки продемонструє соціально відповідальну позицію Вашої компанії, але і поліпшить життя людей навколо.