Діловий туризм – найбільш поширений вид туризму, який активно розвивається. Існує він досить давно – до його витоків відносять поїздки древніх людей в інші населені пункти з торговими цілями. З роками бізнес туризм перетворився в цілу галузь: вже в середині ХХ століття успішні компанії почали активно впроваджувати практику організації виїзних конференцій, ділових поїздок за кордон з метою розширення бізнесу, пошуку нових партнерів і клієнтів.

Сучасний діловий туризм – це самостійна і успішна галузь, до якої в тій чи іншій мірі відносяться фахівці з багатьох країн світу. Професіонали виділяють кілька напрямків бізнес-туризму, в залежності від напрямку діяльності компанії, цілей туриста, наявності іноземних партнерів або клієнтів:

  • поточні відрядження в регіони країни співробітників компанії;
  • ділові візити до іноземних партнерів;
  • поїздки на галузеві виставки, конференції, конгреси;
  • прийом бізнес-партнерів із зарубіжних країн у власній компанії.

Допомога професіоналів в організації бізнес турів

Організувати бізнес тури досить складно: по крайній мірі, всі організаційні процеси займають чимало часу. Далеко не кожна ділова людина може дозволити собі витрачати час на рішення «поточних» питань – пошук квитків, бронювання готелю, планування маршруту і т.п. Отже, потрібно доручити ці завдання професійним посередникам. У нашій компанії доступна організація бізнес турів з повним комплексом необхідних послуг. Зокрема, мова йде про:

  • пошук найбільш придатних рейсів і бронювання квитків;
  • бронювання номерів у готелях будь-якого класу;
  • допомогу в оформленні візи;
  • прокат автомобіля в будь-якій країні світу;
  • організацію трансферів;
  • надання послуг конференц-сервісу, тощо.

Для великих корпорацій, які відправляють в бізнес-відрядження делегації з великої кількості співробітників, добре організований діловий туризм в Україні дає можливість подорожувати швидко і з комфортом. Йдеться, зокрема, про чартерні рейси і оренду інших видів транспорту спеціально під поїздку групи людей.

Організація ділових подорожей «під ключ»

Сучасний діловий туризм – це складний комплекс послуг. Людям, які вперше стикаються з організацією поїздок, досить непросто розібратися у всіх нюансах. Маючи безпосереднє відношення до ділового туризму, ми володіємо повною інформацією про об’єкти туризму, особливості підготовки, організації заходів за кордоном, організації екскурсійних та розважальних програм. Крім того, ми можемо допомогти в підготовці ділових заходів за кордоном: виставок, конференцій, презентацій і т.п.

Організуйте ділові подорожі оперативно і без проблем – ми виконаємо всі підготовчі роботи і надамо вам вже підготовлені документи, квитки та інші папери, які стосуються майбутньої поїздки однієї людини або групи співробітників.