В умовах українських реалій керівництву компанії і фінансовому відділу особливо важливо отримувати достовірні статистичні дані і правильно оформлені бухгалтерські документи.

Робота з Arena CS особливо зручна для компаній, зацікавлених в оптимізації документообігу та суворому обліку виконання політики компанії щодо витрат.

Співпрацюючи з Arena CS, Ви отримуєте єдиний звіт, договір, реквізити для оплати, оформлені відповідно до вимог саме Вашої компанії від одного надійного партнера. Немає необхідності вичитувати і підписувати сотні договорів, перевіряти тисячі документів від десятків постачальників. Всю цю рутину бере на себе Ваш персональний менеджер.

За результатами дослідження авторитетної Європейської Асоціації з ділового туризму співробітники компаній, де не впроваджена корпоративна політика по діловим подорожам, витрачають на відрядження на 43% більший бюджет, ніж це необхідно в 70% випадків.

Arena CS пропонує пакет обслуговування корпоративних ділових поїздок в єдиному вікні:

  • Створення і впровадження travel-політики компанії – зведення правил і стандартів, обов’язкових для виконання всіма співробітниками, які подорожують у справах Компанії за її рахунок.
  • Контроль за виконанням цього зводу правил без залучення додаткового персоналу: в кожній філії, кожним із департаментів.
  • Розрахунок бюджету і планування коштів згідно директиву Вашої Компанії.
  • Зведення звітності після здійснення безлічі платежів на багатьох постачальників з різною формою оподаткування.
  • Відстеження можливостей оптимізації бюджету на підставі статистичної звітності: яка філія та який департамент скільки витратив на поїздки, найпопулярніші напрямки для поїздок, чи можна об’єднати деякі заходи, щоб оптимізувати витрати і т. д.
  • Експертні консультації з планування максимально ефективних подорожей щодо цілей і завдань співробітників, які подорожують.