HR-заходи різного формату: тренінги, «тімбілдинги», мотиваційні заходи, корпоративний відпочинок і корпоративні свята – це неминуча складова в житті кожної компанії. Кадри вирішують все – зростання, працездатність і згуртованість колективу входять в зону відповідальності HR-менеджера.

Якщо Ви хочете провести нестандартне корпоративне свято або ефективний тренінг для співробітників, то ми допоможемо організувати унікальну святкову програму, яка надовго запам’ятається вашим співробітникам і партнерам, або підібрати компетентного тренера і забезпечити групу всім необхідним для якісного навчання.

«Унікальне і оригінальне свято / тімбілдинг» не завжди означає витратний – під Ваш бюджет фахівці ARENA CS напевно запропонують кілька варіантів. Підбір цікавого формату залежить не стільки від бюджету, скільки від цілей заходу, а також досвіду і таланту організаторів. Клопоти з організації та підтримки HR- заходів менеджери ARENA CS візьмуть на себе, звільняючи кадровий відділ від турбот з пошуку додаткового персоналу.

КРУГЛА ДАТА В ІСТОРІЇ КОМПАНІЇ

Ваша компанія в цьому році святкує ювілей?

Як зробити це не просто звичайним застіллям, а подією року?

Фахівці ARENA CS допоможуть розробити поетапний сценарій святкування ювілею компанії протягом усього року. З нашою допомогою Ви проведете цілу PR-кампанію, яка дозволяє протягом року розповісти цільовій аудиторіям про досягнення компанії, її цінності і принципи діяльності.

Десятирічний досвід і потенціал команди ARENA CS допоможе зробити Ювілей Вашої компанії однією з головних подій на ринку.