Компанія ARENA CS надасть весь свій професійний досвід і можливості для супроводу і підтримки Ваших відряджень по Україні, а також ділових поїздок за кордон

Наші клієнти отримують повний спектр послуг за принципом «одного вікна»: бронювання квитків і готелів, повну візову підтримку, оформлення страхового полісу, організацію трансфертів, розробку оптимального маршруту з урахуванням зручних стикувань авіарейсів, знижки до 20% на проживання в готелях, і багато іншого .

ARENA CS стане Вашим надійним партнером в Україні. Ми маємо в своєму розпорядженні актуальну інформацію про можливості готелів, про ринок транспортних послуг, ділової та розважальної інфраструктури Києва та регіонів, підкажемо цікаві заходи і події. Крім того, ми надаємо такі послуги, як:

  • Підтримка персонального менеджера зі знанням англійської мови (24 години на добу).
  • Можливість приймати платежі в різних валютах
  • Мобільні додатки які допоможуть Вам орієнтуватися в поїздці, контролювати маршрут і час, допоможуть зробити Ваше відрядження зручним і комфортним
  • Консолідована звітність. Повний статистичний звіт по відрядженнях Вашої компанії. Звіт створюється на базі даних СRM-системи – це потужний інструмент в оптимізації бюджету відряджень.

Як зменшити витрати на відрядження?

На основі даних СRM-системи менеджери ARENA CS збирають і обробляють статистику витрат на ділові поїздки і відрядження компанії замовника. Консолідована звітність дозволяє визначити ефективність відряджень по кожному з відділів компанії.

На підставі статистичних даних фахівці ARENA CS розроблять тревел-політику для Вашої компанії, що дозволить виключити неадекватні витрати на перельоти і поселення, чітко планувати логістику поїздок, уникаючи відмін і штрафів. Грамотний підхід до тревел-політики компанії дозволяє оптимізувати і значно зменшити бюджет відряджень, в окремих випадках економія бюджету складає 60-70%.

Наш професійний підхід до сервісу, порядність і гнучкість при організації ділових поїздок, відряджень, і конференцій оцінили багато закордонних компаній. ARENA CS протягом семи років є офіційним провайдером Представництва ООН в Україні. Наші послуги обрали: ОBSE, UNICEF, USAID, GIZ, і ще 70 міжнародних організацій і приватних компаній.