Фотозона – невід’ємний елемент будь-якого івенту: від дитячого дня народження до масштабної конференції. Іноді від якості фотозони залежить до 50% успіху. Ці об’єкти приваблюють гостей, мотивують їх поширювати інформацію про захід в позитивному ключі: наприклад, через пости та хештеги в Instagram.

Природно, що івент агентства прагнуть вразити своїх клієнтів і гостей заходу. Сучасні організатори івентів давно відмовилися від брендованих прес-волів: це самий нудний і застарілий варіант фотозони. Існують можливості для створення фотозони, які дають учасникам унікальний досвід, викликають зацікавленість та мотивують запам’ятовувати цікаві моменти. Давайте розглянемо декілька найцікавіших варіантів.

Необычные фотозоны

Фотопазл зі знімків учасників івенту

Фото, зроблені гостями на локації івенту, можна роздрукувати на місці і скласти з них унікальне велике зображення. Це може бути конкретний образ або логотип бренду. Важливо, що такий формат викликає особливі емоції та яскраві спогади. А ще він зміцнює командний дух. По суті, всі бажаючі учасники створюють один колективний образ, один витвір.

Необычные фотозоны

Саме таку фотозону створила івент компанія ARENA CS для гостей новорічного корпоративу JDE. Це додало заходу колориту, приємно здивувало учасників та в черговий раз нагадало про важливість командної згуртованості.

Відеозона

Цей атракціон являє собою великий екран з кількома десятками панелей. Кожен учасник івенту може обрати панель і записати 4-секундне відео. Після обробки система перетворює його в циклічний 2-секундний ролик. Демонстрація таких роликів підвищує настрій, мотивує інших гостей зняти подібні «вітання», поділитися ними в соцмережах. Це значно підвищує настрій.

Фотозона «Селфі 360»

Необычные фотозоны

По суті, це можливість зробити відеоселфі. Той, учасник (або група), який має бажання, стає на спеціальну платформу. Її можна брендувати відповідно до теми заходу. Навколо платформи рухається камера, фіксуючи кожну емоцію, рух і дію. У змонтований за підсумком короткий ролик включають найцікавіші моменти. Монтаж відбувається миттєво: учасники отримують кліп собі на пошту або в якості посилання, яким можна поділитися в соціальних мережах.

Фотозона Bullet Time

Конструкція являє собою систему фотокамер, які фіксують фотозону з декількох точок в режимі прискореної зйомки. Фон можна брендувати на розсуд організаторів. Оброблений результат нагадує ролик з уповільненим режимом зйомки – наприклад, як в епізодах фільму «Матриця».

Картонна 3D фотозона

Необычные фотозоны

Це не тільки цікавий, але й екологічний варіант організації зони для фото. Тривимірні об’єкти створюють окремо для кожного івенту. Вони унікальні, так як є результатом ручної роботи дизайнерів і художників. Для нанесення зображень не використовуються технології друку.

Фахівці івент агентства ARENA CS готові реалізувати будь-яку креативну ідею фотозони та зробити захід максимально незабутнім для гостей.