Оскільки фізичні події повільно відновлюються, в їх організації буде багато проб і помилок. Соціальне дистанціювання є одним з перевірених методів зниження ризику захворюваності, тому питання черг є дуже хвилюючим. Ось як підготуватися до неминучих черг на заходах.

Проблеми з чергами

Коли мова йде про відвідувачів, які вишиковуються в чергу на заході, існують деякі прості, доречні правила, які стали широко поширеними за останні кілька місяців, включно з наданням масок після прибуття і розміщенням всіх на відстані не менше 2 метрів один від одного. Це, ймовірно, буде мінімальною вимогою на заходах, але це далеко не ідеальне рішення.

По-перше, багато людей легко забувають про відстань, коли постійно рухаються вперед в черзі або спілкуються з людьми поблизу. Крім того, багато подій мають лише кілька основних входів, а це означає, що всі учасники – потенційно тисячі людей – повинні пройти через обмежені точки входу. Це також зазвичай відбувається за короткий проміжок часу, оскільки більшість людей прибувають і реєструються незадовго до встановленого часу початку заходу.

Обмежте кількість людей

Найбільш очевидний і безпечний спосіб тримати черги під контролем – це мінімізувати кількість людей в черзі. Повністю віртуальні заходи як і раніше представляють найменший ризик, це важливий варіант, який можна запропонувати відвідувачам. Надання людям можливості легко приєднатися до Інтернету допоможе обмежити кількість учасників.

Якщо у локації є кілька входів, використовуйте їх. Спробуйте нумерувати або розмітити входи і призначити їх відвідувачам до початку заходу, щоб всі точно знали, куди йти, і вам буде легше забезпечити однакову кількість людей, що стоять в черзі на кожному вході.

Залежно від формату події може бути можливо включити синхронізовані записи, щоб не приходити всім в один і той же час. Наприклад, ви можете надати відвідувачам різні часові інтервали при реєстрації на захід, яке враховувало б поетапне прибуття. Ви також можете розглянути можливість проведення ключових сесій вранці і вдень, при цьому половина учасників може бути присутнім на кожному з них.

очереди на мероприятиях

Використовуйте простір зовні

Якщо зовні приміщення є простір, де відвідувачі могли б вишикуватися в чергу перед входом в приміщення, це буде прекрасно. Події на відкритому повітрі представляють дещо менший ризик поширення вірусу. Не завжди реалістично проводити всі заходи на відкритому повітрі, але люди, які стоять в черзі за межами приміщення, можуть бути ефективним способом мінімізації ризику.

Прискорена реєстрація

Ще один спосіб знизити ймовірність того, що відвідувачі будуть поширювати вірус, перебуваючи в черзі, – це обмежити час, який вони проводять там. Особливо, коли справа доходить до реєстрації. Вивчіть і інвестуйте в інструменти, які можуть допомогти прискорити процес.

Віртуальна черга

Технологія мобільних черг також може застосовуватися до подій, оскільки це дозволяє віртуально додавати учасників в чергу без необхідності фізичного очікування в черзі. Наприклад, чекаючи доступу до сеансу або виставкового залу, відвідувачі можуть додати себе в чергу через мобільний додаток, почекати в безпечному і соціально віддаленому місці і отримати повідомлення, коли прийде їхня черга реєструватися.

Вивіски та маркування

Скрізь, де можлива черга, обов’язково використовуйте візуальні індикатори, щоб відвідувачі знали, куди йти і що робити. Це можуть бути маркери підлоги для забезпечення дотримання правил дистанціювання, знаки для направлення потоку людей або прості директиви.

На закінчення

Індустрія подій продовжує стикатися з поточними проблемами після пандемії Covid-19, і планування фізичних заходів протягом наступних декількох місяців може бути одним з найскладніших.

Для івент менеджерів буде вкрай важливо бути в курсі останніх правил техніки безпеки, а також новітніх інструментів і технологій, щоб адекватно керувати чергами особисто присутніх.