Міжнародна конференція – захід, що дозволяє обговорити актуальні питання, обмінятися досвідом, обговорити нову концепцію, презентувати продукцію та послуги потенційним інвесторам на високому рівні. Дуже часто проводиться із залученням представників влади, вчених, впливових бізнесменів. Природно, що міжнародні конференції відрізняються бездоганним рівнем організації: без недоліків і дрібних помилок, які можуть призвести до конфузної ситуації.

Це дозволить зберегти і підвищити авторитет компанії, яка ініціювала міжнародну конференцію. Важливі не тільки конструктивні результати зустрічі – важливо, щоб ні у одного з учасників не виникло проблем і причин для невдоволення. Тому організація міжнародних конференцій повинна проводитися професіоналами.

Повний комплекс послуг з підготовки міжнародних конференцій

Довірте всі організаційні турботи нашій компанії – і ми надамо повний комплекс послуг з підготовки зустрічі з будь-якою кількістю гостей. Коли ми говоримо про повний комплект послуг, ми маємо на увазі, що ви будете повністю звільнені від турбот і рішення проблем: за вами залишиться тільки роль координатора з загальних питань. Всю іншу роботу виконаємо ми, забезпечивши якісний результат.

Ми організуємо міжнародні конференції, надаючи такі послуги:

 • підбір і оренда залу для проведення заходу;
 • статичне оформлення залу;
 • вибір і оренда устаткування (звук, світло, системи синхронного перекладу і т.п.);
 • підготовка і розсилка запрошень різного формату (буклети, ділові листи, повідомлення);
 • бронювання квитків для учасників, допомога у візових питаннях;
 • розміщення учасників у готелі;
 • зустріч і трансфер учасників;
 • послуги перекладачів, надання послуг особистих асистентів для кожного учасника;
 • організація кави-брейків, фуршетів, харчування гостей;
 • підготовка розважальної програми (екскурсії, виїзди, відвідування заходів).

Перерахованих заходів достатньо, щоб зрозуміти, що організація міжнародних конференцій є складним комплексним завданням. Безсумнівно, ряд компаній намагається вирішити всі ці питання або частина з них самостійно – однак позитивного ефекту досягають хіба що ті фірми, у яких подібними питаннями займається спеціальний відділ. Ні менеджери, ні референти, ні маркетологи без досвіду і широкого кола партнерських контактів не зможуть організувати міжнародний захід в рамках обмеженого бюджету, врахувавши всі тонкощі.

У зв’язку з цим ми пропонуємо два варіанти для співпраці:

 • повноцінна організація міжнародних конференцій з рішенням всього комплексу організаційних задач. Ви будете контактувати з представником нашої компанії, який в будь-який момент відзвітує про виконану роботу, при необхідності – внесе зміни до затвердженого розпорядку робіт;
 • надання окремих організаційних послуг. У вас є зал і апаратура, але немає перекладачів? Вам не вистачає персоналу для організації зустрічі та розселення учасників? Ці та інші послуги надамо ми, працюючи в тісному контакті з командою ваших організаторів.

Ми підготуємо міжнародні конференції строго за правилами етикету і стандартами, яких дотримуються кращі компанії.