Вимірювання температури тіла для виявлення людей з Covid-19 використовувалося багатьма великими компаніями. Чи може це бути панацеєю для заходів або ж це просто ефект плацебо?

Теіпературний скринінг був першим запобіжним заходом безпеки в аеропортах та інших точках входу, щоб визначити, чи заражена людина коронавірусом. Великі компанії, школи та коледжі вже впроваджують цю технологію. Так що зараз ведеться багато дискусій про те, як це могло б допомогти повернути живі заходи.

Температурний скринінг зараз

Теплове сканування зазвичай проводиться з використанням інфрачервоного термометра. Підвищена температура є одним з найбільш частим симптомом інфекції Covid-19, тому є досить логічним перевірити температуру людей, щоб з’ясувати, чи можуть вони бути заражені.

Такі компанії, як Amazon, проводять щоденні вимірювання температури тіла своїх співробітників на складах. Тим часом, температуру кожного, хто потрапляє в громадську лікарню MLK Jr. в Лос-Анджелесі, перевіряє теплова камера. Раніше вони використовували інфрачервоні термометри, але камера працює набагато швидше, оскільки дає миттєві результати. Термометри також не забезпечують безпечної відстані між оператором і об’єктом тестування і вимагають більше робочої сили, ніж тепловізійні пристрої.

Температурний скринінг для заходів

В даний час ведуться дискусії про використання термометрів на великих заходах. Наприклад, на більшості стадіонів людей вже переглядають через металодетектори і іноді перевіряють їх сумки. Додавання ще й температурного скрінга до процесу буде незначним збільшенням незручностей.

Однак існує ряд факторів, які ускладнюють надійність температурного вимірювання. З одного боку, підняти температуру вашого тіла можуть абсолютно будь-які речі, від фізичних вправ до стресу, очевидно, до інших хвороб. Більш того, точність температурного скринінгу піддалася ретельному аналізу, оскільки з’ясувалося, що люди можуть бути абсолютно безсимптомними і при цьому поширювати вірус серед інших.

Действительно ли температурный скрининг делает ваш ивент безопасным

Використання температурного тестування може, з одного боку, виключити людей, у яких немає коронавірусу, і, з іншого боку, дати помилкове відчуття безпеки тим, хто його має.

До слова, вимірювання температури на відстані не є точним, і це викликає занепокоєння, якщо теплові камери будуть широко використовуватися для надання доступу до події. Тому покладатися тільки на температуру як на показник інфікування Covid-19 може ввести в оману, і вам, ймовірно, будуть потрібні вторинні вимірювання для підтвердження діагнозу інфекції. Це вимагає часу і робочої сили, і, можливо, може надмірно обтяжувати медичні послуги.

Може є ще якийсь вихід?

Відповіддю може стати нова технологія лазерного тестування, розроблена в ОАЕ. Метод обіцяє миттєво виявити коронавірус в зараженій крові. Це робить такий метод досить перспективним в якості методу виявлення коронавірусу в масштабі.

«Наша технологія DPI (дифракційна фазова інтерферометрія) на основі лазера, заснована на оптичній фазовій модуляції, здатна виявити інфекцію протягом декількох секунд. Більш того, вона зручна для користувача, неінвазивна і недорога. Пристрій підходить для використання не тільки в лікарнях і громадських місцях, таких як кінотеатри і торгові центри, так само можна використовувати його для внутрішнього тестування і моніторингу. Ми віримо, що це змінить ситуацію в боротьбі з поширенням коронавіруса. »

Діагностична система використовує штучний інтелект для точного і ефективного аналізу величезної кількості зображень, що вкрай важливо, коли вам необхідно застосувати технологію в великих масштабах. Продукт може бути випущений всього за кілька місяців, забезпечуючи більш точну альтернативу температурному скринінгу.

На завершення

З огляду на невизначеність, пов’язану з великомасштабними подіями в найближчому майбутньому, організаторам та місцям проведення заходів може бути розумно відкласти інвестування в температурний скринінг. Доступне масштабуєме рішення з DPI може бути реалізовано всього за кілька місяців.

Проте, температурний скринінг, це одне з найбільш доступних засобів зараз. Так що нехтувати їм точно не варто.