Уявіть собі кемпінг в умовах справжньої Блакитної лагуни, розташованої … у Закарпатті. Або відпочинок серед пейзажів справжнього американського каньйону – але тільки набагато ближче, у Миколаївській області. Або вечірній струнний концерт на березі Лемурійського озера з рожевою водою, яке називають українським Мертвим морем.

украинский ивент менеджмент

У нашої країни великий потенціал – у тому числі для організаторів заходів. Чому б не відійти від «попсових» локацій і не звернути увагу на маловідомі місця, про які знають тільки місцеві жителі? Саме так вчинила компанія, яка побудувала найбільш незвичайний кемпінг в світі.

У «космічний табір» – зі своїми рушниками і милом

украинский ивент менеджмент

Локація знаходиться недалеко від Амстердама. Це штучний острів під назвою Urban Campsite, поблизу від піщаного пляжу, що належить клубу Blijburg. На перший погляд – нічим не примітна місцевість. Якби не цей табір. Всі будівлі в ньому побудовані в стилістиці «космічної ери». Але при цьому «космос близько»: від кемпінгу 5 хвилин ходьби до гавані, ресторанів і ж/д вокзалу. Від нього до центрального вокзалу Амстердама поїзд їде всього двадцять хвилин.

На острові побудували «житлові установки». Так організатори назвали малюсінькі номери для постояльців. Кожен такий «бокс» виконаний в оригінальному стилі і формі. Є житло у вигляді капсули космічного корабля. Один будиночок замість даху має батут. Місцева визначна пам’ятка – будиночок «Всесвіт 7» з куполом, з якого можна милуватися красою озера.

украинский ивент менеджмент

У деяких номерах є окремі відкриті вітальні, щоб постояльці могли відпочивати на відкритому повітрі. На острівці немає електрики, але організатори подбали про достатній рівень комфорту. Всі будиночки обладнані сонячними панелями, у кожному боксі передбачений маленький простір для роботи: зі столом, стільцем, точкою підключення до Інтернету. Ідеальне рішення для людей сучасних вільних професій.

Щоб жити в незвичайному кемпінгу, потрібно везти з собою рушники і необхідні туалетні приналежності. На всю територію – лише один будинок з душовими і туалетними кабінками. Кухня, гамаки і навіть камін теж загальні – вони розташовані в окремій локації табору.

украинский ивент менеджмент

За добу проживання в космо-кемпінгу гостю потрібно заплатити в середньому 85 євро. Для замовлення турів в Urban Campsite можна скористатися офіційним сайтом. Найбільш «гарячі» дні – вихідні. Місця на них бронюють заздалегідь.

Не просто кемпінг, а об’єкт мистецтва

По суті, цей кемпінг – арт-об’єкт. Кожна локація в ньому несе подвійний сенс. Чого вартий тільки басейн, розташований … у звичайному міському сміттєзбірнику. Проте, об’єкт пропонує комфортні умови для людей, які приїжджають просто відпочити від міської суєти, не думаючи про підтексти.

Творці табору зізнаються: їх ключовою ідеєю було вдихнути життя у віддалені і абсолютно нецікаві місця. Вони хотіли довести самим собі, що популярність локації залежить не від її розташування, а від підходу до організації. Багато жителів мегаполісів не відмовляться провести кілька ночей в будиночку з видом на нічне небо. Або в боксі «Очікування води»: він розташований на височині. Організатори жартують, що він залишиться єдиним придатним для життя, якщо нашу планету затопить.

Це перспективно

украинский ивент менеджмент

Такий підхід дуже цінний для України. У нашій країні – десятки тисяч цікавих локацій, розташованих у транспортній доступності від великих міст. Це красиві узбережжя і каньйони, пустелі і ущелини. Або – занедбані підприємства, колишні полігони, безглуздо-монументальні об’єкти періоду минулого історії. Не так важко вдихнути в них життя, чи не так? Побудувати такі незвичайні кемпінги, проводити виїзні івенти? Це перспективний напрямок для організаторів заходів, які працюють в івент-сфері. І очевидно, що розвиток у цьому напрямку буде: адже в містах вже тісно і нудно.