Ідеї та тренди, які можна взяти на озброєння: ми розглянули найцікавіші благодійні івенти з точки зору декору. Ділимося емоціями і розповідаємо про варіанти, які найбільше вразили.

Музей сучасного мистецтва MoMA: Party in the Garden

Щорічний захід, організований у стилі благодійного прийому. Вечірка в цьому році відбулася 4 липня. Локація – Сад скульптур Abby Aldrich Rockfeller. Тут гостям пропонували коктейлі і легкі закуски. Основна частина з урочистою вечерею відбулася у фойє музею.

Над дизайном заходу працювали музейні співробітники, якими керувала Tania Abitbol. Творці надихалися квітами, характерними для тропіків, квітковими композиціями, що базуються на світлих акцентах.

Shine! Gala

Організація Celebrity Series of Boston ініціювала вже восьмидесятий Shine! Gala. Локацією став Бостонський Центр Мистецтв, а точніше, його частина – Cyclorama. Протягом заходу вдалося залучити понад півмільйона доларів. Вони підуть на підтримку проектів щодо зростання залученості суспільства. Над дизайном працювала група Rafanelli Events. Основним акцентом стала головна сцена, на якій вечорами проходили концерти.

оформление благотворительных мероприятий

Bergh Ball

Щорічний захід провели вже 22-й раз. Ініціатор – товариство із захисту тварин від жорстокого поводження. Івент проходив у квітні, в нью-йоркському готелі Plaza. Прийом оформили в стилі black-tie і присвятили David Patrick Columbia, який допомагав і фінансував асоціацію. Оформленням займалися StoneKelly і Robin Bell, заручившись спонсорською підтримкою.

оформление благотворительных мероприятий

Gardner Gala (Бостон)

Музейні меценати в цьому році об’єдналися на цьому івенті. Спочатку гостям запропонували коктейлі, після – обід безпосередньо в залах музею. Над розробкою концепції працювала Jennifer Wheaton (Дизайнерська колаборація). За кейтерингове обслуговування відповідав Gardner_Museum_Catering.

оформление благотворительных мероприятий

Традиційний прийом в Apollo Theater

Нью-Йоркський театр 10 червня провів щорічний чотирнадцятий за рахунком прийом. У його рамках для реалізації програм по благодійності зібрали близько 2 млн. доларів. Для афтепаті спорудили тент за авторським проектом дизайнера Бронсона ван Віка. У цілому локація копіювала дух традиційного театру. Її прикрасили золотистими, чорними і червоними фіранками. По центру поставили величезний грамофон і наповнили його квітами.

оформление благотворительных мероприятий

Прийом в бостонському The Institute of Contemporary Art

Навесні Інститут сучасного мистецтва в Бостоні провів традиційний святковий збір пожертвувань для реалізації глобальних завдань організатора. Над декором працювала команда Tyger Productions, надихаючись роботою Purple. Її автор – John Akomfrah, котрого можна назвати героєм події. Основою стала іскриста атмосфера, відтворена величезною кількістю дзеркальних паєток, які підвісили над локацією.

оформление благотворительных мероприятий

Музей Phillips Collection – традиційний прийом

У травні відбулася благодійна подія, яку проводять щорічно. Темою заходу стала Мексика. Її представляли як країну краси. При формуванні дизайну домагалися поєднання акцентованої сервіровки столів і центральних композицій, зроблених з паперових квіток. Організатором прийому виступила компанія Dufour Collaborative.