Статистика захворюваності в усьому світі змушує погодитися: обмеження ніхто не зніме, і більшість заходів доведеться проводити онлайн. У тому числі (о, жах!) Частина новорічних івентів теж доведеться перенести у віртуальний формат. Але немає приводів для відчаю: ми підібрали кілька ідей, які дозволять організувати цікаве і незабутня подія, незважаючи на віддаленість всіх учасників.

Перше – орієнтуйтеся на аудиторію

 идеи для новогодних онлайн-мероприятий

Хтось чекає гучного свята, наповненого блиском і розкішшю. Кому-то по душі стримане захід, що дозволяє цікаво провести час. Варто вивчити потенційних гостей свята, щоб вибрати відповідний формат. Головне – щоб учасники відчували себе бажаними гостями цієї події.

Крута вечірка

Найбільш очевидна ідея – яскравий новорічне свято. На щастя, сучасні інструменти мовлення і онлайн взаємодії дозволяють організувати захоплюючий свято. Головне – цікава програма і високу якість трансляції.

Секрет успішного свята – інтерактивність. Кілька каналів трансляції з можливістю перемикання, спілкування гостей у відеочаті, – все це допоможе створити потрібну атмосферу. Посилити її можна, попередньо розіслав учасникам святкові атрибути: наприклад, маски або новорічний декор.

Якщо планується спілкування учасників у форматі відео – не завадить ввести правило святкового дрес-коду. Відмінна ідея – найняти кількох ді-джеїв, які грають в різних стилях, і організувати мовлення в різних віртуальних кімнатах. У ціну квитка можна включити вартість пляшки шампанського і відправити її кожному учаснику за день до вечірки.

Освітній івент? Чому б і ні!

Багато людей сприймають новий рік як певну життєву віху. Хтось обіцяє собі вчити іноземну мову з нового року, освоїти нову професію або позбутися від шкідливої ​​звички. Для такої аудиторії варто підготувати навчальний семінар, тренінг, інтенсив. Цікавий контент та інтерактивні інструменти – важливі складові таких івентів.

Новорічний майстер-клас

 идеи для новогодних онлайн-мероприятий

Творчі уроки у веселій атмосфері – хороша ідея для святкового віртуального івенту. Ідей для майстер-класів море: від створення і початку ведення власного щоденника в мережі до крафтового новорічного декору.

Розслаблення і відновлення

Якщо рік був важким, цілком природним бажанням буде розслабитися і знайти гармонію. Відновлюючі заняття йогою, сеанси групової медитації – хороші ідеї для таких випадків. Але ніхто не каже, що новорічний розслабляючий івент повинен бути нейтрально-стриманим. Нотки божевілля дуже навіть вітаються! Наприклад, чому б не супроводити йога-тренування тріпових ді-джейским сетом?

Віртуальна дегустація: класика жанру

Онлайн дегустація – ідеальний варіант невимушеного святкового заходу. Схема проста: сформувати дегустаційні сети, святково упакувати їх і відправити з кур’єрською доставкою всім, хто купили квитки. А далі вийти в ефір і відмінно провести час!

Нічні ігри

Шанувальників у такого формату багато. Онлайн-мовлення сприяє зручному спілкуванню гравців. Важливо придумати цікаву ідею і захоплюючий ігровий сюжет. Реквізит, тематичні костюми учасників, тематичні закуски – тільки вітаються.