Професійна організація та проведення вебінарів в Zoom під ключ від ARENA CS

Всесвітня пандемія та карантинні обмеження внесли серйозні зміни в життя комерційних компаній і приватних осіб. В першу чергу це торкнулося івентів, які вимагають зустрічі віч-на-віч. Семінари, тренінги, лекції та уроки майже повністю перейшли в онлайн-формат. Збірна назва таких заходів – вебінар. Основною платформою для їх проведення вважається Zoom, спеціалізований сервіс для відеоконференцій. Він надає багато можливостей для проведення зустрічей в інтернеті, хоча і вимагає досвіду організації трансляцій.

У платформи Zoom є свої переваги та недоліки

Чому влаштовують вебінари в Zoom

У платформи Zoom для вебінарів є кілька важливих переваг перед іншими платформами:

Доступність. Платформа працює на всіх девайсах – від потужного персонального комп’ютера до старенького смартфона. Завдяки цьому можна зібрати велику аудиторію.

Функціональність. У платформи багато різних інструментів, щоб залучити слухачів до процесу і мотивувати їх взаємодіяти з лектором.

Шифрування. Трансляції захищені від присутності небажаної аудиторії. Можна створити навіть закритий вебінар, в якому участь беруть тільки ті люди, кому організатор надав доступ.

Різноманітність форматів і тем. Zoom вебінар може бути будь-якої тематики. Тому платформу використовують і для корпоративних зустрічей, і для шкільних уроків, і для занять з коучем.

Взаємодія з аудиторією. Платформа дозволяє не тільки вести мовлення, а й в реальному часі спілкуватися з учасниками, даючи завдання і відповідаючи на питання.

Потрібно відзначити, що Zoom – складна платформа з безліччю додаткових можливостей. Налаштувати і якісно провести трансляцію тут досить складно. Зокрема, через великого асортименту платних опцій, в яких новачкові розібратися складно, хоча з їх допомогою вебінар можна зробити максимально якісним.

Які вебінари можна організувати в Zoom

Zoom призначений для подачі теоретичного матеріалу з використанням інтерактивних елементів. Це аналог живих лекцій, на 100% замінює реальні зустрічі в аудиторіях. Тому влаштувати можна:

 •       навчальний урок на будь-яку тему, від математики до астрології;
 •       інформаційну лекцію з мінімальним взаємодією з аудиторією;
 •       спортивне заняття, наприклад, фітнес або йогу;
 •       психологічний тренінг, як груповий, так і індивідуальний;
 •       корпоративні заняття з підвищення кваліфікації;
 •       доповіді та наради в робочому колективі.

Можна просто викласти свою думку з будь-якого питання. При цьому не доведеться витрачатися на організацію місця проведення, забезпечення учасників місцями, оренду приміщень, кейтеринг і т. д.

Як організувати Zoom вебінар

Щоб просто запустити трансляцію, достатньо натиснути пару кнопок. Зробити з потокового відео якісний і цікавий контент – завдання зовсім іншого плану. Справа в тому, що потрібно подбати про:

 •       сценарії, за яким лектор буде вести трансляцію;
 •       обладнання та правильну його розстановку;
 •       поведінку спікера в кадрі і при взаємодії з аудиторією;
 •       стабільність потоку відео і звуку;
 •       налаштування відображення екрану або його частини;
 •       додаткові елементи, тип графіків і таблиць;
 •       оперативне вирішення технічних проблем.

Це не кажучи вже про маркетингову частину, адже аудиторію потрібно залучити на вебінар в Zoom. Наприклад, рекламою в соціальних мережах або за допомогою e-mail розсилки. А після початку заняття глядачів потрібно ще й утримати, залучаючи в активності. Це робиться за допомогою мультимедійних елементів платформи, таких як інтерактивна дошка, піни, стікери і подібне. Частина цих віджетів платна, інші доступні і без придбання додаткових ліцензій. У будь-якому випадку, все це вимагає знань алгоритмів роботи платформи і досвіду використання. Тому для організації справді якісного вебінару рекомендуємо звернутися до професійної команді.

Важливо не лише привернути увагу аудиторії, а й утримати її

Вебінари Zoom від ARENA CS

Наша компанія працює в області організації онлайн-івентів з 2019 року, і тільки за минулий рік ми провели більше 500 різнопланових заходів, закриваючи цілі клієнтів. Вебінари Zoom – одна зі сфер нашої діяльності, для якої працює ціла команда. Ми надаємо:

 •       консультації по організації трансляції та підбору спікерів;
 •       тренінги для лекторів з поведінки в кадрі і подачі матеріалу інтернет-спільноті;
 •       маркетингові послуги для залучення аудиторії та контролю кількості учасників;
 •       технічний супровід, аж до камер і мікрофонів;
 •       доступ до платних ліцензій Zoom з різноманітним функціоналом.

Ми організуємо вебінар Zoom будь-якої складності і тематики – гарантовано високої якості і для будь-якої кількості глядачів. При цьому всі технічні та організаційні моменти беремо на себе, а замовнику потрібно просто насолоджуватись гарними відгуками учасників!