Відправити

організація it івентів, організація івентів для it галузі

Ідеально організований IT івент

✅ спроектуємо алгоритм проведення івенту

✅ забезпечимо повним супроводом заходу кваліфікованим персоналом та матеріально-технічною базою

✅ згенеруємо нешаблонні рішення і формати спілкування з учасниками івенту

✅ виконаємо відео- та фото-супровід події і безліч інших завдань

✅ креативно підійдемо до вирішення будь-яких проблем

IT WEEKEND 2019

1500

ROOT LINUX CONFERENCE 2018

470

SOFTWARE DEVELOPMENT FORUM

450

JAVA DAY

750

організація it івенту Київ, проведення івенту для IT галузі

Хочете отримати безкоштовний прорахунок бюджету Вашого IT заходу?

Оцінимо завдання, задамо питання, сформуємо кілька ідей, запропонуємо механіки реалізації, підберемо локації.

Ваш менеджер – Ольга Ковальчук

Катерина Бохинська, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Communications Executive

Протягом майже двох років співпраці з командою ARENA CS вдалося організувати низку внутрішніх заходів та проектів для наших колег: маленькі зустрічі на 20 людей, пряма трансляція внутрішнього заходу на всю Україну, Грузію, Вірменію та Молдову, чисельні події – конференції в Києві та за його межами та масштабне святкування Нового року на більше ніж 1000 співробітників компанії.

За цей час не раз вдалося переконатися в професійності та креативності команди Арени, здатності виходити з будь-яких ситуацій та рамок і залишити приємні емоції та враження після кожного проекту. Величезними плюсами команди є доступність 24/7, втілення наших найбожевільніших побажань та ідей, завжди привітне ставлення та 100% віддача проекту.

Щиро вдячна ARENA CS за продуктивну співпрацю на найвищому рівні та із задоволенням довірю реалізацію наступних заходів!

замовити IT івент, агентство з організації IT івентів

Для Вас 70 івент менеджерів ARENA CS з найкрутішими ідеями

З нами працюють ООН, Philip Morris, BASF, Porsche та багато інших

Більше відгуків

Ти будеш пишатися івентом, який ти провів з ARENA CS

Ваш менеджер – Ольга Ковальчук

організація IT event, організувати івент для IT сфери

Чим може бути корисно івент агенція для IT заходів?

Домашній хліб краще буханки з хлібозаводу. Це факт. Але спробуйте вдома, на власній кухні, напекти хліба і приготувати їжі на 50-100 гостей. Так добре і смачно не вийде. Втома і відсутність досвіду дадуть про себе знати. Ви допустите багато помилок, а в процесі зіпсуєте відносини з людьми, яким доведеться це їсти.

Ту ж аналогію можна провести з організацією івенту. З одного боку – все зрозуміло: скласти план і сценарій, знайти локацію, запросити гостей, орендувати обладнання… Можна зайнятися цим самостійно. З іншого боку – імідж компанії на кону, ймовірність впасти в бруд перед серйозною аудиторією, ризик не встигнути, вийти за межі бюджету…

Зараз івент – інструмент в боротьбі за аудиторію, клієнтів, статус, ринок. Очікування від заходів високі, і вимоги до якості теж. Ні про яку «самодіяльність» не може бути й мови. Потрібна команда, що готова взяти на себе вирішення всіх завдань, відповідати за результативність, забезпечувати результат з першої спроби.

У чому вигода співпраці в івент агентством?

Головна перевага для замовника заходу – співпраця з досвідченим професійним партнером, який працює в режимі 24/7 і виконує всі актуальні роботи. Це сотні і навіть тисячі процесів, багато з яких вимагають одночасних організаційних рішень. Це підготовка заходу, реалізація, монтаж і демонтаж, інші ключові операції. І за кожну з них партнер несе повну відповідальність.

Клієнт звільнений від цієї рутини. Йому пропонується тільки вибирати і стверджувати варіанти рішень, насолоджуватися добре організованим івентом, не хвилюватися і займатися власними вузьконаправленими завданнями.

У чому «магія»?

Ясна річ: у команди івент менеджерів є досвід і налагоджені комунікації. Що ще? Співробітники івент агентства:

 • добре спрацьовані, і кожен має коло своїх обов’язків;
 • знають галузеві стандарти, норми і закони;
 • чітко поетапно представляють шляхи вирішення кожного завдання.

«Спробуємо, а раптом вийде» – неправильне мислення при організації івенту. Професіонали не працюють «інтуїтивно» і «на авось». Вони використовують інструменти, які реально діють і дають швидкі необхідні результати.

За лаштунками івенту: як проходить організація

Отже, теоретична «легкість» і «ясність» процесу організації заходу – це лише домисли. За фактом якісна підготовка івенту – це одночасне вирішення сотень завдань. Для розуміння – ось що може надати команда івент-компанії:

 1. Персональний менеджер. Із замовником взаємодіє один фахівець, який доводить до команди вимоги клієнта, в курсі поточних процесів, особисто відповідає за своєчасність і якість.
 2. Вибір локації. Експертні рекомендації по підбору майданчика для заходу, відповідно до його мети. Облік можливостей бюджету, пошук найбільш якісного місця.
 3. Технічне забезпечення. Поставка через підрядників комплексу обладнання відповідно до технічного завдання івенту і умов локації. Інженерний супровід.
 4. Продумана логістика. Своєчасна розсилка квитків для учасників, зустріч в аеропортах і на вокзалах, розселення, консультації для гостей, послуги особистого гіда. Логістика на майданчику для івенту – це доставка і розвантаження обладнання, монтаж, розстановка і перевірка бездоганної роботи.
 5. Надійні підрядники. У процесі організації тисяч івентів сформований перелік компаній, яким можна довірити організаційні процеси: постачання обладнання, кейтеринг, друк поліграфії і т.д. Додаткова перевага: партнерські ціни.
 6. Підписання договору і звітність. Офіційні відносини мають на увазі високий рівень відповідальності. Після заходу команда формує звіти: про кількість гостей, середній час перебування на івенті, реакції, публікації в ЗМІ і т.п.

І це далеко не все. Команда івент-агенції підбирає концептуальну програму, створює сценарій, розробляє візуальні рішення для заходу, формує бріфи для персоналу, запрошує артистів і топових спікерів, створює умови для їх прибуття, розміщення і виступи.

Якщо підводити підсумок, то взаємодія з івент-компанією – це:

 1. Гарантія якості.
 2. Економія грошей, нервів, часу.
 3. Ставка на досвід і знання.
 4. Мінімізація ризиків.
 5. Досягнення цілей.