Нові часи – нові підходи до роботи. Зараз зросла актуальність комбінованих івентів: заходів, які об’єднують традиційний формат з можливостями онлайн трансляції та комунікації. Для багатьох організаторів це в новинку. Але досвід івент агентства ARENA CS показав: професійний підхід дозволяє підготувати повномасштабну комбіновану подію і залучити до неї сотні зацікавлених учасників.

Міжнародний захід в умовах карантину

З 20 по 23 липня 2020 відбувся IFP Webinar: міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання ведення хворих з хіміорезистентним туберкульозом. Міжнародний і національний досвід». 4-денний спеціалізований івент пройшов за підтримки проекту «Підтримка зусиль з протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), під егідою Асоціації фтизіатрів і пульмонологів України, НАМН України, Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського та ряду державних організацій.

Спікери – провідні фахівці України, а також інших країн світу: науковці та медичні працівники з великим досвідом. Загальна кількість учасників перевищила показник в 900 реєстрацій.

Онлайн платформа – спеціально для івенту

Комбінований формат заходу був обраний спочатку таким чином, щоб можна було гарантувати дотримання заходів безпеки учасників і виконання державних вимог до масових заходів. Координатори івенту і спікери підключалися онлайн, а учасники могли спостерігати за ходом конференції перебуваючи вдома або на робочих місцях.

Arena CS успешно провела 4-дневный комбинированный ивент для медиков

Спеціально для IFP Webinar ми розробили онлайн-платформу з повною інформацією: даними про івент, програмою конференції, інструментами реєстрації, трансляції і онлайн-спілкування учасників.

Також була організована можливість фіксації кількості онлайн учасників, своєчасних відповідей на питання, вирішення можливих технічних проблем. Протягом усіх 4 днів конференції до трансляцій підключалися в середньому 500 зацікавлених глядачів. Стабільний показник продемонстрував, що івент організований правильно, і не викликає відтоку учасників.

Трансляції, спілкування, майстер-класи: все онлайн

Організатори передбачили один простий регламент на кожен день івенту, залишивши можливості для обговорення доповідей, відповідей на питання слухачів (в тому числі в онлайн і телефонному режимі), а також майстер-класи. Інформація про регламент, спікерів і темах їх доповідей доступна на платформі. Подбали і про тих, хто з різних причин не могли підключитися до трансляції: у них зберігся доступ до готових відеоматеріалів.

За результатами івенту можна зробити висновок, що учасники високо оцінили комбінований формат проведення. У відгуках, залишених на онлайн-платформі, учасники дякують за цікавий підбір тем і цінну інформацію. Є навіть побажання, щоб подібні заходи і надалі проходили в онлайн форматі. Так медичним працівникам зручніше поєднувати власну практику і професійний розвиток.