Організація і проведення заходів, будь то організація урочистостей і свят для колективу фірми, організація бізнес заходів чи проведення корпоративних заходів, вимагає наявності крутого сценарію. Агентство event ARENA CS розробило для своїх співробітників кілька лайфхаків, завдяки яким організація масових заходів проходить набагато цікавіше.

Агентство event: шість лайфхаків для роботи над сценарієм

Отже, наше агентство event завжди прагнути до підвищення якості послуг, до вигадування і втілення нових ідей, а також розробки нових концепцій, які можуть здивувати навіть найвибагливішого замовника. Компанія з організації заходів створило шість корисних лайфхаків:

  1. Аналізуй ким є твій клієнт. Святкові агентства, які не знають свого замовника, не зможуть організувати захід, який йому сподобатися.
  2. Стеж за івент-трендами. Послуги з організації заходів будуть цінуватися більше, якщо агентство event буде в курсі нових тенденцій.
  3. Детально продумай кульмінацію вечора. Компанія з організації свят повинна не тільки передбачити кульмінацію, але і прописати її в сценарії.
  4. Не бійся творити! Агентство з організації заходів, яке повторює ідеї інших компанії, ніколи не зможе претендувати на лідерство в івент індустрії.
  5. Не забудь про торт, або якщо бути точніше, про розв’язку вечора. Агентство event має так продумати завершення вечора, щоб клієнт і гості ще довго не могли оговтатися від приємного шоку.
  6. Шукай натхнення всюди. Написання сценарію, як і вся організація і проведення свят, вимагає натхнення. Пам’ятай, що натхнення приходить тоді, коли найменше очікуєш!

Агентство event:як знайти натхнення для створення сценарію?

Агентство event ARENA CS – це не та компанія, в якій всі співробітники «замкнені» в чотирьох стінах офісу. Незалежно від того, що має бути івент менеджеру: організація ділових заходів або організація event заходів для співробітників і партнерів підприємства, – він може робити все, щоб знайти своє джерело натхнення. Агентство event знає, що всі івент менеджери – люди творчі, а тому потребують свободи дій. Що може допомогти івент менеджеру знайти натхнення?

  • Перегляд нових фільмів або класичних кінострічок.
  • Прочитання книги-бестселера, яка подобається більшості людей, або детектива, написаного улюбленим автором.
  • Похід в музей, театр чи відвідування концерту сучасної музики.
  • Потрібно просто ненадовго покинути агентство event, вибрати щось своє, присвятити час улюбленому заняттю, – і натхнення обов’язково прийде.

Потрібен організатор заходів ,який зможе втілити в життя всі ваші ідеї? Потрібна лише крапелька натхнення для наших івент менеджерів і наше агентство event здійснить всі мрії замовника!