Агентство корпоративних заходів ARENA CS працює на ринку івент послуг більше 14 років. За цей час організовано і проведено понад 7250 яскравих проектів, успіх яких підтверджують понад 83% наших клієнтів. ARENA CS з кожним місяцем підвищує планку і виходить на нові горизонти роботи. Адже без розвитку неможливо виявитися лідером, яким є дане святкове агентство.

Агентство корпоративних заходів ARENA CS: розвиток або програш

Для якісної роботи компанії потрібно постійно зростати і розвиватися абсолютно всім співробітникам, починаючи від генерального менеджера і закінчуючи помічником організатора. Якщо начальник не займається самоосвітою і розвитком, він не бачить потреби в розвитку персоналу, стоїть на місці, а життя – це рух, причому, рух вперед. Конкуренція на ринку івент послуг зростає з кожним днем, і ти або розвиваєшся, або залишаєшся на задвірках – інших варіантів немає. Цим принципам і слідує Яна Матвійчук, показуючи приклад своїм співробітникам. Сама бере участь в тренінгах, вивчає професійну літературу, вступила на EMBA на денну форму навчання. У той же час, приділяючи особливу знімання підвищення кваліфікації власних співробітників, які двічі на рік проходять тренінги та майстер-класи.

Агентство корпоративних заходів, яке знає, чого хоче клієнт

агентство корпоративных мероприятий

Івент менеджери агентства мають багато креативних варіантів як провести ваш корпоратив. Адже підбору кадрів ARENA CS приділяє особливу увагу, розуміючи, що саме від них залежить левова частка успіху заходу і іміджу самої компанії. На першій зустрічі з клієнтом івент менеджери ARENA CS розуміють, що важливо чітко визначити цілі і завдання корпоративу, без них неможливо правильно вибудувати структуру самого свята. Корпоратив без цілей – це бездумна трата грошей, які повинні вкладатися з розумом і приносити розвиток компанії. Обов’язково з клієнтом проводитися сесія питань-відповідей, щоб докопатися до самої суті і розуміння чого хоче замовник. При розмові створюється довірча атмосфера. Івент менеджер розуміє важливість співпраці, адже у нього з клієнтом однакові бажання – це якісно організований захід з досягнутими цілями, які поставлені перед ним.

Корпоративний захід: сучасні ідеї

Крім вміння добре організовувати заходи, для утримання лідерських позицій варто звертати увагу на стрімкий розвиток технічних можливостей. І грамотно їх використовувати при організації та проведенні івенту. Розвиватися самим і розвивати ринок івент індустрії країни є одним з багатьох завдань компанії ARENA CS. Провідні менеджери компанії завжди тримають руку на пульсі інновацій, щоб першими в Україні впровадити їх в свою роботу.

Мобільні додатки завойовують все більшу популярність в області організації свят і значно впливають на якість заходу і його ефективність, а також це відмінна можливість проявити турботу про самих учасників івенту.

А як щодо можливості зарядити телефон на заході? З цією проблемою не стикалися тільки одиниці, сьогоднішній темп життя не дозволяє залишатися без зв’язку довго. Якщо гості будуть ходити по локації в пошуку вільної розетки і млосно чекати, коли телефон можна використовувати – це не принесе користь івенту. Гості можуть пропустити важливі моменти, або просто економити заряд і не робити фото / відео зйомки, внаслідок чого не поділяться своїми емоціями з іншими людьми, не зроблять рекламу заходу і вам зокрема.

Цих проблем можна уникнути простим способом – поставивши інтерактивні зарядні платформи Enercell (Енерселл). За допомогою однієї такої платформи можливо зарядити близько 100 телефонів в день. Все геніальне просто. При цьому корисність платформи не закінчується, вона служить додатковим і ефективним джерелом вашої реклами. Погодьтеся, це круто. І це вже є в Україні, а саме в ARENA CS.

Агентство корпоративних заходів ARENA CS – це злагоджена команда

агентство корпоративных мероприятий

Від чого залежить успіх даної компанії? Відповісти на це питання досить-таки великий, це різні складові і чинники, наприклад, налагоджена робота, надійні підрядники, використання інновацій, виправдана і адекватна ціна, широкий спектр послуг, лояльна система оплати. Але хто за всім цим стоїть, на кого зав’язані ці складові? Основою, важливим елементом успіху є саме дружна команда святкового агентства ARENA CS. Але згуртований колектив сам по собі не створиться, його потрібно створити, згуртувати, правильно мотивувати бути самому справжнім лідером і грамотним керівником. Мало набрати в команду професіоналів, потрібно вміти їх згуртувати і дати можливість розкрити свій потенціал. І Яні Матвійчук це вдалося, та не з першого разу, та методом проб і помилок – але результат досягнутий! Секретом успіху є виконання обов’язків корпоративної етики, створення цінностей та місії агентства ARENA CS, якими перейнялися всі співробітники компанії. До кожного працівника ставляться серйозно і, разом з тим, ввічливо і з повагою.

Організація корпоративних свят івент менеджерами ARENA CS

Корпорація свят ARENA CS займається організацією свят будь-якого формату і навіть в короткі строки. Івент менеджери ставляться до кожного клієнта з повагою і увагою незалежно від масштабів заходу.

В організації корпоративних заходів співробітники ARENA CS приділяють увагу таким моментам:

 • приділити особливу увагу швидкості і сервісу;
 • визначити цілі і завдання заходу;
 • вибрати відповідний формат свята;
 • складання бюджету беручи до уваги непередбачені ситуації;
 • підбір локації, її перевірка. Чи відповідає вона вимогам і чи все в порядку;
 • продумати запасний план локації;
 • ретельно продумати свято до дрібниць і деталей;
 • розподілити зони відповідальності між членами команди;
 • організувати надійну логістику, контент і обслуговування заходу;
 • обов’язкова перевірка за добу до свята всіх моментів організації, наприклад повідомлення учасникам, локація, справність апаратури, наявність друкованої продукції;
 • перевірка в день івенту.

Ваш незабутній корпоративний захід – наша задача

Організація і проведення корпоративних заходів – це не просто робота ARENA CS – це її пристрасть і завзяття. Для кращої і нестандартної організації свята використовуються технічні новинки, переймається позитивний закордонний досвід і впроваджується в власну роботу. Кожне завдання, яку поставить замовник, виконують на незмінно високому рівні і з увагою до деталей. Високий рівень заходу гарантується командою з 67 професійних івент менеджерів, більше 50 з яких володіють англійською мовою.

Довіривши організацію і проведення власного корпоративу ARENA CS – ви виберете

 • одне з найвідоміших агентств країни;
 • команду з професіоналів;
 • особистого івент менеджера;
 • відповідальних і надійних партнерів;
 • компанію, яка має 14 річний досвід роботи в івент індустрії;
 • агентство, що організувало понад 7250 івентів будь-якої складності;
 • сервіс і швидкість;
 • підтримку і зв”язок 27 / 7;
 • оптимальний і виправданий бюджет;
 • логістику;
 • кейтеринг;
 • підбір оптимальної локації;
 • якісно обслуговування заходу;
 • креативне рішення ваших цілей і потреб;
 • лояльну систему оплати;

Якщо грамотно розробити і блискуче організувати корпоративне свято, з чітко визначеними і опрацьованими цілями, то воно обов’язково змінить атмосферу в команді, підвищить згуртованість колективу, запалить іскру в серцях співробітників, мотивуючи їх на успіх.