Агентство організації свят ARENA CS − це компанія, яка не тільки організовує заходи та приймає похвали за ідеально підготовлений івент, це event агентство, яке вміє справлятися зі складними ситуаціями і вирішувати проблеми. Агентство організації свят має так виконувати свою роботу, щоб клієнтові не доводилося замислюватися про деталі і перейматися, як же пройде організація корпоративних заходів, проведення конференцій або ж організація виставок. Як же впоратися з кризовою ситуацією?

Агентство організації свят: три кроки івент менеджера

Ведучий корпоративу не може приїхати на захід? Організація корпоративу (Київ) на межі зриву через негоду? Наше агентство організації заходів може впоратися з усіма складнощами і без проблем заспокоїти клієнта. Ось три кроки, які має зробити event агентство при виникненні проблеми:

  • Перший крок: принести вибачення клієнту. Неважливо, з чиєї вини виникла неприємна ситуація, необхідно поспівчувати замовнику і вибачитися.
  • Другий крок: негайне виправлення проблеми. Клієнт повинен розуміти, що його скарга почута, що співробітник компанії займається вирішенням проблеми.
  • Третій крок: компенсація. Головне пам’ятати про те, що компенсація повинна бути цінною в очах клієнта. Цей крок дозволить перетворити розгніваного замовника в щасливого.

Агентство організації свят: чотири рівні раптових криз

агентство организации праздников

При проведенні event заходу агентство організації свят має бути готове до вирішення проблем, які можуть виникатии. Ми умовно виділяємо чотири рівні проблемних ситуацій, які можуть мати місце при проведенні заходу:

  • Перший рівень − проблема незначна, швидко вирішується співробітниками агентства, які присутні на заході (наприклад, при реєстрації на конференцію з’ясовується, що приїхало більше учасників, ніж було заявлено).
  • Другий рівень − проблема, вирішити яку можна спільними силами івент менеджерів та інших співробітників, що володіють необхідними спеціальними знаннями (наприклад, при поломці обладнання необхідний фахівець, який може усунути несправність).
  • Третій рівень − досить серйозна проблема, для вирішення якої недостатньо людей. В такому випадку, щоб врятувати event (Київ) агентство організації свят може залучити співробітників з інших підрозділів або скористатися допомогою зовнішніх фахівців.
  • Четвертий рівень − найбільш небезпечна для заходу ситуація, впоратися з якою під силу тільки справжнім професіоналам. Такою проблемою можуть стати погодні умови або вихід з ладу всього обладнання.

Тільки агентство організації свят ARENA CS може впоратися з усіма проблемами, передбачивши заздалегідь всі варіанти розвитку подій, склавши резервний сценарій.