Кожне агентство святкових послуг, яке хоче догодити клієнту, має правильно підійти до питання розробки сценарію. Думаєте, де можна провести корпоратив? Обмірковуєте варіанти проведення корпоративу? Чи обговорюєте, яка програма для корпоративу найбільше сподобається гостям? Вам більше не потрібно про це хвилюватись, адже агентство святкових послуг ARENA CS знає відповіді на всі ці питання!

Агентство святкових послуг пише сценарій за законами драматургії!

Коли справа доходить до написання сценарію для корпоративу, менеджер-організатор, який представляє агентство святкових послуг ARENA CS, згадує про закони драматургії. Навіщо дотримуватися цих законів, коли організовуєш корпоратив (свято)?

  1. Можливість направити учасників, налаштувати їх на потрібну хвилю заходи.
  2. Збереження непідробного інтересу гостей до розвитку подій під час івенту. –
  3. Забезпечення «післясмаку» від заходу.

Агентство, яке не знає, як утримати увагу учасників під час корпоративу, не варто вашої уваги і ваших грошей. До речі, вартість корпоративу розраховується для кожного клієнта в залежності від кількості замовлених послуг.

Агентство святкових послуг: правила драматургії

Організатор заходів – це людина, яка знає, як повинен виглядати ідеальний сценарій, як підбирається програма для корпоративу і як провести корпоратив, щоб всі гості залишилися задоволені, а цілі були досягнуті. Агентство святкових подій  ARENA CS знає, що за законами драматургії, сценарій повинен бути структурований:

  • Зав’язка – початок заходу, метою якого є знайомство учасників між собою, спілкування зі спікерами та господарем свята, орієнтація на місцевості. Агентство має продумати зав’язку так, щоб гості відчували себе комфортно на організованому заході.
  • Кульмінація – «гострий» момент, який заснований на утриманні уваги всіх учасників. Агентство ARENA CS завжди відповідально підходить до питання визначення кульмінації вечора.
  • Розв’язка – закінчення корпоративу, логічний підсумок заходу. Менеджер з організації заходів, який не здатний створити унікальний сценарій, не може претендувати на отримання замовлень від клієнтів.

Агентство святкових подій ARENA CS працює тільки з фахівцями, які знають, як організувати оригінальний корпоратив і догодити замовнику!

Агентство праздничных услуг

Що таке event менеджер? Це людина, яка розуміє, що замовник – це Цар, бажання якого – закон! Ми не тільки знаємо, що вам потрібно, ми знаємо, як цього досягти!