Агентство святкових послуг  – це компанія, яка знає, як нівелювати болю клієнта, як догодити замовнику і як зробити його щасливим. Організація проведення свят – це досить трудомісткий, деколи тривалий процес, кожен етап якого повинен ретельно продумати менеджер з організації заходів.Чому краще звернутися в агентство святкових послуг ARENA CS? Наші переваги говорять самі за себе!

Агентство святкових послуг  повинно мати безліч переваг

агенство праздничных услуг

Event агентство: що це? Агентство святкових послуг – це компанія, яка може запропонувати клієнту найкращі послуги по організації заходів, здатне провести будь-який івент і виконати будь-яке побажання замовника. Унікальна програма на корпоратив? Варіанти проведення корпоративу на природі? Ігри(корпоратив), розраховані на 100 чоловік? Ми можемо все! Агентство святкових послуг ARENA CS має такі переваги:

  • Логістика. Агенція святкових послуг подбає про всіх учасників та гостей, допоможе зорієнтуватися на місцевості і доставить в потрібне місце для присутності на заході.
  • Професійний підбір локації і поради експертів, які колись проводили івент в цьому ресторані / залі / готелі.
  • Сучасне технічне забезпечення.
  • Надання досвідченого помічника, який буде контролювати весь процес, допомагати, відповідати за якість усього заходу.
  • Виробництво рекламних і промо-матеріалів для корпоративу.
  • Надання звітності та статистичних даних про івент після його закінчення.

Агентство святкових послуг : наявність постійних партнерів

Програма корпоративу,сценарій і концепція, а також вартість корпоративу безпосередньо залежать від того, які партнери у компанії, яка займається організацією заходу. Event бізнес – це сфера діяльності, в якій важливі не тільки відносини з замовником, а й партнерські взаємини, від якості яких залежить кількість клієнтів компанії. Що ми можемо запропонувати клієнту?

  • Професійний і досвідчений персонал. Що таке event менеджер? Організатор заходів -це, в першу чергу, професіонал, який знає, що потрібно замовнику зараз і що йому знадобитися через п’ять хвилин.
  • Власний відділ кейтерингу, за допомогою якого агентство святкових послуг забезпечує своєчасний перерву на каву, бізнес-ланч.
  • Мобільні менеджери, які можуть швидко виконувати доручення і розпорядження.
  • Власні автобусна і залізнична каси, а також каси для бронювання авіаквитків.

Агентство святкових послуг ARENA CS може підготувати будь-який корпоратив(свято), організувати конференцію або ювілей компанії. Для отримання консультації, додаткової інформації або оформлення замовлення досить просто подзвонити в офіс компанії.