Епідемія коронавируса задала нові тренди – в тому числі і в сфері організації заходів. Навіть в таких дрібницях як промо-подарунки тепер простежується турбота про здоров’я учасників. Ми підготували топ цікавих ідей антивірусного Мерч для сучасних безпечних івентів.

Брендований комплект захисних засобів

мерч на мероприятиях

Одним з перших такі набори випустив бренд Simple Satch. Це досить стильні поясні сумочки, спеціально створені для носіння засобів індивідуального захисту. Вміст сумочки: маска, упаковка антибактеріальних серветок, а також маленька пляшечка дезинфікуючого засобу. Відмінне рішення для того, щоб роздати гостям конференції або святкової вечірки.

Як можна поліпшити цей набір? По-перше, брендировать сумочки відповідно до айдентіка заходи (або використовувати спонсорську символіку). По-друге, посилити еко-тренд, використовуючи дезінфікуючі засоби в скляних баночках, які після легко утилізувати для вторинної переробки.

Безконтактний ключ

мерч на мероприятиях

Один з варіантів – B-Safe від бренду Scarborough & Tweed. Принцип використання заснований на скороченні випадків прямого торкання до поверхонь в громадських місцях. За допомогою нього можна працювати з гаджетами і сенсорними екранами (передбачений силіконовий стилус), натискати на кнопки в ліфті, відкривати двері.

Як поліпшити ідею? Доповнити айдентіка івенту і короткою інструкцією з переліком ситуацій, коли такої ключ буде корисний.

Промо-маски

мерч на мероприятиях

Кастомізовані тканинні захисні маски – відмінне рішення для тематичних розважальних заходів. Ідею відмінно прокачала компанія MaskClub, створюючи для дорослих і дітей маски, над дизайном яких працювали представники топових брендів: Hello Kitty, Popeye, NASA, Warner Bros. і багато інших.

Як можна поліпшити ідею? Як варіант – застосовувати маски персоналу івенту як бейджів: нанести на них ім’я і посаду співробітника, щоб гості могли простіше орієнтуватися, до кого звертатися за допомогою.

Мобільний стерилізатор

Приклад такого рішення – UV Box від виробника Scarborough & Tweed. За допомогою нього можна зручно і швидко простерилізувати ключі і навіть смартфон. Принцип роботи заснований на ультрафіолетовому випромінюванні, ефективно вбиває бактерії.

Як поліпшити ідею? На поверхні пристрою достатньо місця для нанесення символіки. З огляду на ціну стерилізатора, його можна використовувати в якості люксового промо-подарунка.

Наручний контейнери для САНІТАЙЗЕР

мерч на мероприятиях

У бренду HandiGuru є зручні багаторазові браслети-контейнери, усередині яких можна зберігати рідкі і гелевидні речовини. Матеріал браслета – безпечний і екологічний силікон. Цілком можна заповнювати такий контейнер дезінфікуючим засобом для швидкого використання.

Як поліпшити ідею? Навіть якщо не прив’язувати промо-подарунок до коронавирусной проблеми, його можна використовувати для різних івентів. Наприклад, поширювати на пляжній вечірці як ємність для зручного зберігання крему від засмаги.