Друзі,

Якщо ви отримали диплом і не знаєте, що з ним далі робити? Не журіться.

ARENA CS оголошує конкурс на вакансії:

ОРГАНІЗАТОР ЗАХОДІВ

ЩО: Організація заходів – це не романтика і не веселий відпочинок під музику діджея. Це важка праця, подолання своїх комплексів, відсутності знань, незграбності, подолання проблем у спілкуванні з людьми, виховання емоційної зрілості, акторської майстерності та любові до людини-ближньому своєму (а що ще допоможе спілкуватися з сотнями людей щодня з щирою посмішкою на обличчі? ). Організатор заходів робить ВСЕ (ну хіба що ні співає, і рідко танцює).

ЯК: Організація заходів вимагає відповідальності, високих розумових здібностей, креативного підходу до життя, навичок пошуку будь-яких запитів в найкоротші терміни, навички робити презентації і працювати з бюджетами в доларах, вміння спілкуватися з колегами і підрядниками, бути ввічливим, не їсти 10 годин поспіль , проходити по 10000 кроків у день, спати іноді по 3-4 години за ніч …

НАВІЩО: Попрацюйте рік в нашій команді і через рік ви будете мати школу життя, про яку багато людей з 10-річним стажем навіть не мріють.

За період липень-серпень 2017 ви звикнете до колективу і пройдете стадію навчання, а з вересня почнеться гарячий сезон і життя вже не буде колишнім!

Хто готовий перестати скиглити, що немає хорошої роботи, і випробувати себе в новій ролі???

WELCOME!

Співбесіда відбудеться після розгляду резюме на hr@arenacs.ua

Терміни подачі резюме до 13 червня 2017 р