Компанія ARENA CS – це історія про те, як 300 $ одного івент-менеджера перетворилися в кілька мільйонів доларів. Це показник рішучості йти до кінця і досягати успіху. Це історія шляху івент-менеджера від першого дня прийняття рішення до сьогоднішнього дня, наповненого успіхом, що в рівній мірі відноситься до кожного співробітника ARENA CS, починаючи від ТОП-менеджера, закінчуючи асистентом проекту.

Чому так? Все дуже просто – завдяки філософії і цінностей бізнесу, які сповідує компанія і якими переймається кожен співробітник, що працює в команді ARENA CS.

«Будь вільним – дій.

Будь відповідальним – систематизуй.

Будь результативним – кайфуй.

Будь креативним – твори».

Що це означає?

Це означає, що в нашій команді співробітники не знаходяться в постійному контролі і тиску керівництва, у компанії немає «біг-босів». Кожен співробітник, знаючи свій функціонал і зони відповідальності, може самостійно планувати робочий час і приймати рішення. Кожен співробітник має повну свободу, що означає відповідальність за свої рішення і дії, як будь-який власник бізнесу. Це своєрідна школа бізнесу, а івент-менеджер вільний художник. Ця свобода, щоб діяти в умовах абсолютної довіри.

Місія ARENA CS – «Розвиваємо ділову активність в Україні». Наша місія – робити такі заходи, які допомагають клієнтам результативно вирішувати безліч завдань у бізнесі. Завдяки івенту, бізнес знаходить партнерів, просуває і продає свої продукти, створює позитивний імідж, виходить на міжнародні ринки або створює корпоративну культуру всередині компанії, будує команду, реалізовує нові ідеї, навчає співробітників і так далі, і так далі. Проводячи будь-який захід, ми не маємо права на помилку, тому повинні нести відповідальність за кожен крок. У замовника не буде іншого шансу створити відмінне перше враження.

Цифровий світ і онлайн спілкування заволоділи масовою комунікацією, але що не говори, але наш досвід говорить про зворотне – онлайн ніколи не замінить живе спілкування. Так само, як і професія івент-менеджера буде завжди затребувана. Це професія, яка ніколи не помре. Хто, як не івент-менеджер краще знає, як зробити захід супер-мега корисним для замовника.

Івент-менеджер – це не просто людина з рацією на майданчику заходу. Через нього проходить відповідальний шлях підготовки. Івент-менеджер – це людина, яка розбирається в маркетингу, продажах, володіє інструментами піару, розбирається в діджитал технологіях, знає все про величезний набір різних варіантів локацій, володіє тонкощами обладнання, знає все про звук, світло, сцену, декорації. Це справжній прожект-менеджер, управлінець і креативщик, який пройшов школу життя і більше ніколи не залишиться без роботи, а тим більше не пропаде в складних життєвих умовах. Івент менеджер – це всебічно розвинена особистість, людина, яка може здивувати всіх.

Навички, отримані в школі, допоможуть організувати захід будь-якого рівня і, що найголовніше, подібної школи ви точно не знайдете ніде на ринку івент-менджмента, а добути такі знання можливо виключно протягом 2-3 років роботи в компанії. Ми повністю зануримо вас в цю атмосферу за п’ятдесят годин на майданчиках наших партнерів – мережі готелів Premier Hotels and Resorts. Професійний івент менеджер, з першого погляду, може визначити рівень сервісу на будь-якій локації, адже наші заходи проходять практично у всіх містах України, тому ми точно знаємо, що в мережі готелів Premier Hotels and Resorts завжди можна розраховувати на професійне обслуговування і увагу до побажань клієнта, незалежно від категорії готелю, у будь-якому місті України. Навчання пройде в конференц-залах трьох готелів мережі – Premier Palace Hotel, Premier Hotel Lybid і Premier Hotel Rus.