У 2020 році івент агентство ARENA CS пройшло реєстрацію Achilles Network на відповідність показникам надійного постачальника, і тепер офіційно входить в Responsible Sourcing Community цієї організації. Це ще один доказ якості послуг агентства і готовності до сучасних ринкових умов.

Achilles Network – це мережа спільнот, що охоплюють різні сфери бізнесу. Кожне співтовариство об’єднує кваліфікованих постачальників і клієнтів, що працюють в одних і тих же країнах і регіонах.

Для постачальника аудит в Achilles Network дає можливість оцінити бізнес-процеси, поглибити розуміння потреб клієнтів і поліпшити методи обслуговування. Факт реєстрації означає, що компанія надає якісний продукт, що заслуговує на довіру у цільової аудиторії.

Споживачі послуг і товарів за допомогою Achilles Network можуть здійснювати закупівлі без ризиків, маючи доступ до прозорої, актуальною і докладної інформації про потенційних постачальників.

ARENA CS зарегистрировалась в Achilles

Уже багато років Achilles є однією з ключових організацій з управління репутацією підрядників на світовому ринку. Реєстрація в Achilles – особливо в Європі – може мати вирішальне значення для компаній, які хочуть підтвердити перед партнерами якість своїх послуг, знизити ризики, прискорити пошук надійних і зацікавлених клієнтів.

ARENA CS працює у висококонкурентній галузі, де вимоги до якості послуг досить жорсткі, а очікування цільової аудиторії стабільно зростають. Івент агентство повного циклу надало представникам Achilles Network доступ до внутрішніх робочих процесів і принципам контролю якості. Аудитори по достоїнству оцінили ці дані, підтвердивши входження ARENA CS в співтовариство Responsible Sourcing.

Це – важлива частина конкурентної стратегії нашого івент агентства. Неофіційно це можна назвати отриманням міжнародного знака якості. Він переконає потенційних клієнтів в тому, що ARENA CS задовольняє їх вимоги до якості івент послуг.

За словами СЕО івент агентства Яни Матвійчук, реєстрація відповідно до вимог Achilles Network відкриває нові можливості для ARENA CS, збільшує прозорість компанії на міжнародному ринку, а також спрощує доступ до даних про можливості агентства для нових потенційних клієнтів.