Наше бюро свят ARENA CS на ринку івент послуг вже більше 15 років. Професійна організація заходів наша основна сфера діяльності. На ділові заходи припадає близько 50% всього охоплення робіт. Ділових заходи це: форуми, прес тури, конференції, тренінги, брифінги та ін. Наш івент бізнес успішний, ми очолюємо рейтинг event агентств. Багато в чому це заслуга наших співробітників.

Ділові заходи: правильно визначаємо мету заходу

Для того, щоб успішно провести ділові заходи, в першу чергу, необхідно визначитися з цілями заходу. Серед цілей може бути:

  1. Організація свят в Київ формує позитивний імідж,
  2. Зміцнення зв’язків з постійними клієнтами і партнерами, залучення нових.
  3. Презентація нових послуг, товарів.
  4. Організація корпоративного свята і заходу дозволяє збільшити продажі.

Це загальні цілі заходу, які можуть мати ділові заходи. Існують ще й особисті цілі, ті, які особисто переслідує замовник, наприклад, отримання підвищення в головному офісі. Успішне проведення свят, сценарії, заходи − реалізація поставлених цілей на 100%. Тому спочатку необхідно визначитися з цілями відповівши на питання НАВІЩО.

Ділові заходи: головна помилка в спробі осягнути неосяжне.

Ділові заходи − це ще і спосіб продемонструвати навколишньому світу, своїм партнерам і конкурентам власну спроможність та статусність. Прагнучи досягти цього багато компаній готові з’єднати в своїй події все найкраще і найдорожче. Тут і авторська кухня, і елітні напої, і зоряні гості, і готелі ВІП класу. Але часом таке прагнення не приносить бажані результати, а бюджет всіх витрат покрити не може. Тому важливо не прагнути отримати все і відразу. Наприклад, при проведенні конференції, організація і проведення банкетів, може бути замінена на фуршет. Що істотно заощадить гроші і сконцентрує увагу гостей на самій конференції.

Успішна організація свят Україна, ефективні ділові заходи − результат грамотного підходу в плануванні.

Організація проведення свят і ділові заходи

Івент агентство ARENA CS організує і проведе ділові заходи різної масштабності та формату. Крім цього ми пропонуємо наступні послуги:

  • організація ювілею фірми;
  • організація свят і урочистостей;
  • організація корпоративних заходів на природі;
  • організація і проведення банкетів.

Проведення свят в Київ: ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!

Організація заходів теорія і застосування її на практиці − те чим ми займаємося регулярно. Потрібний ведучий заходів для того, щоб організація ювілею компанії пройшла на найвищому рівні? Тоді вам точно до нас! Івенти з ARENA CS − це емоції, які неможливо передати словами!