Ми, бюро свят ARENA CS, ведемо свою діяльність 14 років. Предметом нашої гордості є 7000 реалізованих проектів, серед яких на ділові заходи припадає 30% всіх робіт. Це брифінги, форуми, прес-тури, конференції та ін. Також серед виконаних проектів:

  • корпоративні вечірки,
  • виїзні корпоративні заходи,
  • корпоративний відпочинок, святкування ювілею компанії і ін.

“Івенти з ARENA CS − це емоції, які неможливо передати словами!” − саме такий відгук залишив вдячний замовник про наше святкове агентство.

Вам потрібний організатор свят для проведення серйозного ділового заходу? Тоді ви потрапили за адресою! Всі наші організатори та ведучі заходів усвідомлюють, наскільки це важливо, щоб все вийшло круто, щоб всі гості були задоволені, і вони могли з гордістю розповісти про цю подію, особливо, якщо це був масштабний івент.

Наша сила в особливому підході до розробки концепції та створення сценарію.

Організація свят в Києві: що таке концепція ділового заходу

Основна ідея будь-якого заходу це і є концепція. Вся робота по організації та проведенні ділового заходу починається з розробки концепції. Це процес, який з’єднує творчість та конкретні правила і підходи. Виробляється з урахуванням цілей, завдань, тематики, формату, ділового заходу. Успішна організація виїзних заходів, ділових заходів, корпоративів містить під собою концепцію та суворе її дотримання.

Проведення свят сценарії: після затвердження концепції створюється сценарій

Спочатку концепція повинна бути затверджена замовником. Наступним кроком стає створення сценарію на основі саме концепції.

Сценарій ділового заходу це ретельний план і детальний перелік, для людей, які займаються організацією заходу. Для кожного окремого випадку створюється оригінальний сценарій. Організація свят та урочистостей повністю розписується в сценарії.

Послуги організації свят: значення успішного сценарію для заходу

Ефективно провести корпоратив або захід, можна тільки грамотно склавши сценарій. Успішний сценарій створюється на основі спільних цінностей та інтересів аудиторії, поставлених на захід цілей і вимог клієнта. Успішний сценарій:

  • спрямовує та організовує учасників;
  • дозволяє дотримуватися часових рамок;
  • концентрує увагу та інтерес;
  • по завершенню отримує позитивні відгуки.

Проведення корпоративних свят: правила драматургії при створенні сценарію

І організація ювілею компанії, і організація виїзних фуршетів, кожен захід це невеликий театральний спектакль. Тому при розробці сценарію застосовуються такі правила драматургії:

  1. Зав’язка.
  2. Кульмінація.
  3. Розв’язка.

Проведення свят Київ буде успішним, якщо івент менеджер розробить грамотний сценарій згідно з правилами драматургії.

Цікавить проведення свят Київ або організація виїзних заходів? Потрібен організатор заходів? Корпорація свят ARENA CS допоможе!

Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!