Понад 240 науковців, лікарів і фармацевтів зібралися у Києві обговорити актуальні методи лікування захворювання нирок на науково-практичній конференції «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації», що в Україні стала визначною подією у рамках глобальної ініціативи – Всесвітнього Дня Нирки 2016. Організатором заходу виступила кафедра нефрології та нирко-замісної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика.

Участь у конференції взяли професіонали таких галузей медицини як нефрологія, педіатрія, кардіологія, сімейна медицина, урологія, ендокринологія, хірургія з різних регіонів України. Учасники отримали унікальну нагоду обмінятися досвідом і дізнатися про найостанніші новини у лікуванні захворювань нирок та їх ускладнень.

IMG_0121

«Цього року я особливо радий відзначити участь у конференції наших колег – трансплантологів з Білорусі, – розповів головний організатор події, професор Дмитро Іванов,- Минулого року виступ пана Олега Володимировича Петкевича з Гомельського Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини на одній з наших конференцій викликав бурхливий відгук учасників та тривалі дебати. Радісно, що цього року він разом зі своїм колегою приїхали до нас і в якості учасників».

IMG_0038

Орієнтація на глобальний рівень задала тон неформальній атмосфері заходу. Аудиторія, крім нових знань і сертифікату на їх підтвердження, просто отримала задоволення від спілкування і нових знайомств.

Арена КС вже не перший рік відповідає за організаційну складову конференції, проведення якої щовесни вже стало доброю традицією. Ми докладаємо усіх зусиль, аби ненав’язливий якісний сервіс не відволікав учасників від обговорення важливих тем, а навпаки сприяв обміну досвідом і нетворкінгу.

IMG_0014