Event бізнес – це не тільки пафосна і красива назва, за допомогою якої можна вразити співрозмовника в розмові, це постійний, щоденний труд команди професіоналів, яка організовує івенти для замовників. Щоб запропонувати клієнту варіанти проведення корпоративу, розрахувати вартість корпоративу, продумати ігри(корпоратив), а також зробити так, щоб програма корпоративу вразила всіх присутніх, менеджер з організації заходів повинен докласти максимум зусиль. Event бізнес – це не аматорська гра компаній, це справжнє дербі, в якому виживає найсильніший.

Event бізнес – це організація проведення свят в три етапи

 

Event бізнес – це сфера діяльності, в якій важливе планування і продумування деталей. Саме тому, агентство святкових послуг ARENA CS організовує захід у три етапи:

  • Етап підготовки заходу, який триватиме від отримання заявки на корпоратив (свято) і до приїзду першого учасника.
  • Етап проведення заходу, в процесі якого реалізується програма на корпоратив, здійснюється роздача рекламних матеріалів гостям.
  • Етап надання звітності. Event бізнес – це чітке дотримання бюджету заходу і своєчасна відправка замовнику остаточних кошторисів. ARENA CS надає всі звіти протягом 3 днів після закінчення заходу.

Event бізнес – це особливий підхід до клієнта, чемне ставлення і догоджання усім примхам та побажанням замовника. Організатор заходів – це людина, яка знає всі особливості проведення свят, корпоративів та інших івентів, і робить це все професійно.

Event бізнес – це обов’язковий документальний супровід заходу

Event бізнес – це не тільки гарна музика, чудові виступи, мотивуючі промови зі сцени, це також і робота з документами, яка повинна проводитися чітко, точно і своєчасно. Event агентство: що це? Це компанія, яка займається проведенням заходів, при цьому, не змушуючи клієнтів хвилюватись за деталі, пов’язані з організацією івенту. Етапи документального супроводу:

  • Підписання попереднього кошторису для корпоративу між Замовником та Виконавцем, відправка компанією рахунку на передоплату.
  • Виконання передоплати готелям, ресторанам та іншим підрядникам.
  • Складання фінального бюджету і Акту про виконання робіт після закінчення заходу.
  • Здійснення взаємних розрахунків між Виконавцем та Замовником.

Що таке event менеджер? Це людина, яка знає, наскільки важливі нюанси і дрібниці при організації заходів. Хочете, щоб програма для корпоративу була складена професіоналами? Тоді не треба більше підшуковувати агентства для організації заходів, адже наша компанія ARENA CS готова до роботи!