Співробітники ARENA CS впевнені, що event management – це те, що робить повсякденне життя яскравішим. Чим відрізняється наше життя, наш побут від свята? Звичайно, це яскраві позитивні емоції, це event management, що дозволяє перетворити звичайне захід у незабутній івент. Для кожного організатора корпоративного заходу важливо, щоб все вийшло круто, щоб всі були задоволені, і він би міг з гордістю розповісти про цю подію, особливо, якщо це був масштабний івент.

Event management – що це і для чого

Розглянути що це event management можна з різних ракурсів. З одного боку, для івент агентства – це послуги, які вони надають. З іншого боку, клієнт знає, що event management – це серйозний інструмент для розвитку власного бізнесу, вдалий маркетинговий хід. Івенти є різного характеру, які переслідують різні загальні і приватні цілі, завдання. Спільне те, що успішний івент – успіх компанії, її позитивний імідж. Івенти з ARENACS – це емоції, які неможливо передати словами!

Event management – що це і де вчитися

Event management – це широкий комплекс послуг і знань для створення ефективного заходу. Грамотна організація навіть невеликого заходу вимагає знань, навичок, зусиль, матеріальних, інтелектуальних затрат. Справжній професіонал працює за заданим алгоритмом, незалежно від розмаху івенту. Отримати потрібні, корисні знання івентора допоможуть курси Great Event School. Протягом навчання ви:

  • Отримайте набір інструментів для просування заходи.
  • Навчитеся формувати план, правильно будувати стратегію роботи з провайдерами.
  • Дізнаєтесь новітні методики в організації заходів.
  • Зрозумієте, як правильно вибудовувати командну роботу і забезпечити безпеку на заході.

Що це event management в розумінні ARENA CS

Event management – це надання послуг з організації свят. Щоб надавати ці послуги якісно, потрібно надавати сервіс на найвищому рівні. Основна ідея ARENA CS – це якісний, швидкий сервіс для кожного клієнта, доброзичливість, розуміння і вирішення його проблем. Сервіс та доброзичливість – нероздільні поняття. Доброзичливим до замовника може бути не тільки персонал, але і система, тобто її структура повинна бути простою і пристосованої для споживача. Івент-менеджери компанії спеціально навчені і мотивовані вирішувати всі потреби замовника, незалежно від бюджету і масштабу івенту. Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!