Наприкінці травня ARENA CS провела заохочувальний тур з тімбілдінгом та гала-вечіркою для 60 співробітників компанії «Філіп Моріс» на базі відпочинку «Воєводино» в мальовничих Карпатах. Всі компанії, які дбають про продуктивність своїх працівників, практикують заохочувальні мандрівки. Але тільки справжні візіонери розуміють: сучасна мотивація – це не тільки розвага, але й можливість підвищити професійний рівень працівника.

Звичайно, розваг теж вистачало. Гала-вечірка з розважальною програмою, дискотекою та співами біля вогнища, а щоб прогнати втому зранку – руханка, безліч спортивних активностей на території бази, включно з прогулянками на конях, міні-гольфом, тенісом, спа-відпочинком у казанах і багато іншого. Разом із тим, перш ніж зануритися в цей «фан», учасники обговорили виклики, що стоять перед компанією, з демонстрацією презентацій. А наприкінці всі розслабилися на пікніку в горах (і трошки тімбілдінгу).

ARENA CS надала повну логістичну підтримку цього заходу від організації проїзду, проживання, харчування до розробки сценарію розважальної програми і забезпечення цікавого відпочинку у вільний час для усіх учасників.

Мотиваційна поїздка в Закарпаття чи будь-який регіон України від Арени КС – чудова можливість долучитися до компаній рівня «Філіп Морріс» і дати працівникам відпочити в умовах, коли не всі вирішують їхати у відпустку влітку.