Всі фірми по організації заходів намагаються отримати, якомога більше клієнтів. Ось тільки не всі агентства готові до труднощів при підготовці івентів. Цікавить бізнес івент або можливо організація корпоративних свят і заходів? Чи плануєте проведення корпоративного свята? Фірми по організації заходів можуть наобіцяти золоті гори, але чи знають вони хоча б, як вони повинні виглядати? Ми розповімо про все, що слід знати замовникам та клієнтам про нашу компанію ARENA CS.

Фірми по організації заходів: як відкрити event агентство?

Шукаэте івент агентство для замовлення проведення заходу або самі плануєте стати власником подібної компанії? Це не так важливо, адже стаття допоможе всім. І майбутнім замовникам, і майбутнім конкурентам (якщо все-таки вирішите відкрити івент агентство).

Організація свят (Україна) – діяльність, якою займається компанія ARENA CS з 2004 року. Проведення масових заходів, постійний пошук клієнтів, удосконалення власних навичок, навчання персоналу – і це ще не все! Фірми по організації заходів ніколи не отримують все відразу. Клієнтська база, повагу і репутація – щоденна праця. Не вірите? Відкрийте каталог event агентств і подивіться, чи багатьом компаніям вдалося досягти нашого рівня?

Фірми по організації заходів: як дізнатися компанію краще?

Недостатньо знайти фірми з організації заходів і прочитати відгуки про роботу, адже це не є показником якості. Хочете дізнатися справжню картину? Ми радимо уважно вивчати партнерів агентства, дізнаватися, якими зв’язками і можливостями володіє обрана компанія, – від цього залежить, як пройде організація презентації, проведення корпоративної вечірки, організація pr заходів та інших івентів. Що потрібно знати про нашу компанію?

  • Велика кількість партнерів та подрядників, завдяки яким професійна організація заходів проходить в кращих конференц-залах. Вечері подаються тільки в першокласних ресторанах, свята обслуговують лише професійні водії, а гості проживають в 5-зіркових готелях.
  • Нагороди: Winner in the nomination «Best Conference» National Rating «Event Awards 2016», National rating of quality of goods and services «Star of Quality» The Best company 2016, Company of the 2012 «Ліга кращих», Winner in the National Rating “Eventарізація 2013», Winner as «Best scenario» National award “Event Awards 2014», Ukrainian Event Awards Best creative event 2014 року – 1st place і інші.
  • Членство в міжнародних асоціаціях: MPI, World Tourism Organization, European Business Association, Association of corporate travel executives.

На наших заходах були всі Президенти України з 2004 року! Сервіс на рівні президентського. Пошук фірми з організації заходів завершений, адже ARENA CS – найкращий варіант!