Будь-яка конференція, форум або тематичний корпоратив – це важлива подія, за допомогою якого вирішуються певні завдання і надаються певні івент послуги. В цьому випадку івент агентство – що це і які його основні завдання? Перш за все, це компанія, яка позбавляє клієнта від непотрібних клопотів з організації і прийому учасників заходу, а також дозволяє їм зосередитися на більш важливих справах.

Компанія ARENA CS – це команда професіоналів, що об’єднали свої зусилля в 2004 році для створення, організації та проведення в Україні та за її межами всіляких концертів, корпоративів, семінарів та інших заходів. В роботі використовується високотехнологічне обладнання, яке є запорукою високоякісного проведення будь-якого івенту, будь то організація вечірок (Київ) або бізнес-зустрічей.

Які івент послуги надає компанія ARENA CS?

Компанія ARENA CS надає професійні event-послуги по організації заходів різних форматів. Від форумів, вебінарів, круглих столів, воркшопів, online-трансляцій, групових коучинг до безлічі інших тематичних заходів. Професіонали event-компанії:

  • розкажуть, де відсвяткувати корпоратив і підберуть оптимальне місце для нього;
  • спроектують алгоритм проведення будь-якого івенту;
  • забезпечуть повний супровід заходу кваліфікованим персоналом та матеріально-технічною базою;
  • згенерують нешаблонні рішення і формати спілкування з учасниками івенту;
  • виконають відео- і фотосупровід події і безліч інших завдань.

Хто найчастіше замовляє івент-послуги?

Клієнтами еvent-агентства ARENA CS є великі вітчизняні та зарубіжні компанії. Представники практично всіх галузей економіки України, політичні, громадські діячі та просто люди, охочі організувати яскравий і веселий корпоратив або свято. Багато еvent-компанії можуть похвалитися хорошими презентаціями та креативними рішеннями, однак ІВЕНТ агентство ARENA CS переконане в тому, що підсумковий результат набагато важливіше самого проекту. У цьому й полягає основна перевага перед конкурентами. ARENA CS має величезний практичний досвід, і її важлива перевага – це івент послуги “під ключ”.

Що таке івент менеджер?

Ивент услуги

Спілкування в режимі online з кожним днем ​​все більше заволодівають масовими комунікаціями, проте інтернет ніколи не замінить собою живе спілкування. Так само, як і івент послуги завжди будуть актуальні. Ця діяльність ніколи не перестане бути затребуваною. Адже хто, як не івентер краще знає, як зробити будь-який захід максимально успішним для клієнта? Event manager – це людина, що розбирається в event-менеджменті, маркетингу, дизайні, економіці, володіє численними PR-інструментами. Він розбирається в digital-технологіях, знає все про різноманітність варіантів локацій, розбирається в тонкощах обладнання. Він повинен мати велике коло знань і навичок, відрізнятися стресостійкість, винахідливістю, підприємливістю і вміти оперативно вирішувати важливі завдання. Крім цього, людина цієї професії повинна мислити логічно, бути комунікабельним і схильним до математики. Оскільки потрібно вести розрахунки витрат і бюджету, а також вміти працювати в команді.

Проведення презентацій і корпоративів event-компанією ARENA CS

Місія event-агентства ARENA CS – надавати такі івент-послуги, які допоможуть замовникам результативно вирішувати багато бізнес-завдань. А також дадуть відповідь на питання багатьох фірм «як організувати корпоратив?». Завдяки цьому в бізнесі знаходяться партнери, просуваються і продаються різні продукти, створюється позитивний імідж фірми. Вона виходить на міжнародні ринки або вибудовує корпоративну культуру, формує команду, втілює в реальність нові ідеї, навчає співробітників і т.д.

Компанія ARENA CS вміє слухати і чути клієнта, беручи до уваги всі його потреби. І бажання або необхідності. Ведучий на свято (Київ) постарається реалізувати всі задумки, креативні ідеї та сміливі рішення клієнта.

Фахівці ARENA CS нададуть унікальні і неповторні івент послуги, які обов’язково залишать приємне враження у всіх його користувачів!