З наближенням Нового року керівники багатьох фірм замислюються про те, щоб організувати веселий новорічний корпоратив для підлеглих. Як провести новорічний корпоратив? Важливо правильно вибрати на корпоратив новорічний сценарій, тематику і місце його проведення, оскільки від цього залежить подальший формат заходу. Потрібно заздалегідь подбати про те, де і як провести новорічний корпоратив, щоб забронювати зал в потрібному ресторані. В іншому випадку це зробить хтось інший – і вам знадобиться шукати, де відзначити новорічний корпоратив з решти, не завжди вдалих локацій.

Як провести новорічний корпоратив? Особливості організації заходи

Програма на новорічний корпоратив – запорука успішно проведеного івенту. Для дружньої тусовки ця умова не є обов’язковим, так як старі друзі зможуть розважити один одного самі. Однак, якщо вам необхідно об’єднати багато малознайомих колег, сценарій новорічний корпоратив – це необхідність, в іншому випадку учасникам івенту буде нудно. Програма заходу вибирається залежно від бюджету, числа гостей і їх складу – погодьтеся, що передноворічний корпоратив для молодого колективу повинен відрізнятися від святкового івенту для організації, де велика частина працівників – люди передпенсійного віку. Вибачте, але такі деталі треба враховувати.

 Новорічний корпоратив: конкурси, призи і дискотека

ак провести новогодний корпоратив

Ми знаємо, як провести новорічний корпоратив весело і незабутньо! Якщо проводити костюмовану вечірку не хочеться, а просто сидіти за банкетним столом – занадто нудно, чому б не придумати цікаві новорічні конкурси? Наприклад, це може бути:

 • конкурс на приготування найсмачнішого коктейлю: змагання з боулінгу або більярду;
 • новорічний квест і т.д. найцікавіші і не банальні конкурси ми запропонуємо тільки при особистій консультації.

Звичайно, варто запастися призами, адже всі люблять отримувати невеликі забавні презенти – цукерки, сувеніри, стильні новорічні іграшки. Подарунків краще брати з запасом. А завершити корпоративну вечірку допоможе дискотека під акомпанемент професійного діджея.

Зручність і комфорт гостей – запорука того, як провести новорічний корпоратив успішно

Ваших гостей треба весь час дивувати, а, найголовніше, – робити їх свято комфортним і приємним. Використовуйте для цього різні нові фішки для заходів. На заходах за участю від 300 осіб послуга зарядки смартфонів завжди затребувана, а ми дозволяємо зробити це інноваційно, цивілізовано, масово і безпечно. Завдяки платформі Enercell вашим гостям не потрібно буде знаходитися біля розеток і постійно стежити за тим, щоб смартфон не вкрали. Не менш ефективним інструментом того, як провести новорічний корпоратив успішно, стануть і «літаючі» мікрофони. Багато людей соромляться говорити перед колегами, обмежуючи дискусію. Барвистий «літаючий» мікрофон catch box полегшить настрій і позбавить від страху виступу. Участь в івент стане більш розслабленим, веселим і грайливим. Це означає, що навіть самі тихі учасники не боятимуться говорити і задавати питання. У нас на складі все це є в наявності, замовляйте.

Чому вигідно провести новорічний корпоратив, співпрацюючи з ARENA CS?

«10 заповідей» роботи нашої компанії:

 1. Ми виконуємо все обіцяне. З першого разу!
 2. Ми прагнемо до бездоганності і не задовольняємося просто хорошим!
 3. Ми переконані, що «Бог в деталях». Для нас не існує дрібниць!
 4. Ми – професіонали. Співпрацюємо виключно з професіоналами!
 5. Ми за чесний бізнес і поважаємо конкурентів.
 6. Ми дотримуємося пунктуальності. Це основа якісного сервісу!
 7. Ми крокуємо в ногу з часом. Пропонуємо сучасні рішення!
 8. Ми постійно вчимося. Переймаємо кращий досвід!
 9. Ми любимо нашу планету і піклуємося про екологію!
 10. Ми любимо свою роботу. Працюємо із задоволенням!

Незабутній новорічний корпоратив: де провести

ак провести новогодний корпоратив

Новорічний корпоратив в ресторані – найбільш затребуваний варіант проведення свята, але як провести новорічний корпоратив оригінально? Ми підшукаємо для вас ресторан з неординарним оформленням залу і дуже смачною кухнею, придумаємо стиль і тематику івенту. Наприклад, сьогодні багато хто замовляє новорічний корпоратив в стилі гавайської вечірки. На ура пройде і костюмований тематичний новорічний корпоратив.

Як провести новорічний корпоратив для любителів погуляти на широку ногу? Спільний новорічний корпоратив за містом стане чудовим варіантом святкування і незабутньою подією для ваших співробітників. Ну а новорічний корпоратив в офісі підійде для тих, у кого обмежений бюджет. І вже повірте, його теж можна зробити незабутнім!