Учасникам заходів зразка 2020 року треба більше, ніж стандартна програма. У більшості випадків вони очікують від івенту досвіду, який надихне їх (і яким можна поділитися в соціальних мережах). Це очікування – відмінна можливість для брендів зблизитися зі своєю аудиторією.

«Покажи пруф, або цього не було» – звичайна реакція сучасної людини, якщо їй намагаються щось розповісти або поділитися досвідом. З ростом популярності соціальних мереж ця тенденція тільки зростає. Тому сучасні бренди, організовуючи івенти, акцентують увагу на фізичній взаємодії. Ми відібрали кілька ідей, що дозволяють втілити цей принцип.

Захоплююча взаємодія

Постійно пропонуючи нейтральний набір розваг, організатор рано чи пізно почне втрачати аудиторію. Незабаром вона почне шукати те, що розбурхає її, кине виклик звичному. Пара ідей, щоб утримати учасників:

  • поп-ап та інші нестандартні івенти. Інтерактивні заходи замість наглядових;
  • використання технологій для полегшення взаємодії. Наприклад, трансляція івенту, занурення учасників у віртуальну реальність, використання чат-ботів на основі штучного інтелекту для спілкування з гостями і т.д.

Реалізація вражень, які запам’ятаються аудиторії

Ділові відносини організаторів заходу та спонсорів можна вивести на новий рівень, використовуючи весь наявний потенціал. Ось пара ідей, що стосуються цього напрямку.

Співпраця для спільного створення нестандартних активностей на заході

Ідеї ​​повинні бути настільки вдалими, щоб ті, хто не побували на івент, відчували синдром упущеної вигоди. Досить створити активність, яка буде дивувати, приваблювати або викликати ностальгію, при цьому, одночасно, має проходити асоціація з брендом спонсора. Щоб витягти з івенту взаємну вигоду, івент менеджери та представники спонсора проводять спільний мозковий штурм. Обрану ідею можна назвати вдалою, якщо відвідувачі сприймають івент як обов’язковий до відвідин.

Вимірювання рівня залученості

Вкрай важливо аналізувати аудиторію та залученість, яку генерує спільний проект організаторів та спонсора. В якості даних для аналізу потрібно використовувати показники соціальної активності гостей та інформацію про кількість зареєстрованих. Це дасть цінні уявлення про те, хто брав участь в заході, і яка думка склалася у більшості гостей.

Оновлення обстановки

Кілька недорогих змін, і можна посилити вплив івенту, зробити корисні акценти. Ось кілька способів.

Тривимірні фотозони замість вінілових фонів

Елементи 3D на локації дійсно привертають увагу та служать відмінним фоном для фотографій. Плюс, такі об’єкти дуже «інстаграмні»: користувачі часто діляться вдалими фотознімками в соцмережі. Додаткова перевага – екологічність фотозони. Зроблені з картону і розписані вручну, вони не мають негативного впливу на природу: на відміну від вінілових банерів, надрукованих на принтерах.

Зміна настрою за допомогою м’якого приглушеного світла

Очевидно, що приглушене освітлення створює романтичну обстановку. Проекспериментувавши з тонами, можна створити простір, що підкреслює настрій заходу. Додатковий плюс – економія електроенергії (і бюджету івенту в цілому). Звичайно, доведеться знайти спосіб розташувати світильники, лампи та проектори таким чином, щоб сформувати необхідний настрій.

Занурення в івент – мотивація для відвідувачів

Надаючи унікальний досвід аудиторії, організатори івенту домагаються головного: люди самі, цілеспрямовано й умотивовано, просувають подію, в якій брали участь. Якщо івент генерує незабутні моменти, якими хочеться поділитися – користувачі соцмереж зроблять це. Потрібно лише витратити трохи більше часу і зробити захід захоплюючим – а значить, потенційно «вірусним».