Індустрія організації заходів знаходиться в складному становищі. Тому вкрай важливо залучати альтернативні варіанти отримання доходу, які дозволять організаторам пережити локдаун і не скотитися в боргову яму. Ми підібрали кілька успішних кейсів монетизації аудиторії. Вони допоможуть переосмислити бізнес-модель і заробляти навіть в період стрімкого скорочення частки традиційних заходів.

Ділові івенти

Ця сфера зіткнулася з найменшими втратами: організатори великих конференцій швидко перебудувалися і навчилися проводити ці івенти платно в онлайн-форматі.

Після закінчення глобального локдауна івент менеджери вибрали в якості оптимальної гібридну модель проведення ділових заходів. Вона дає можливість продавати квитки, комбінуючи трансляцію з класичним оффлайн-форматом. Деякі організатори додатково продають квитки на індивідуальні програми: можливість особистого спілкування з ключовими спікерами або авторські тренінги.

Театральні та концертні події

У театрах і концертних залах поки не навчилися повноцінно адаптувати події під онлайн-формати і тим більше монетизувати їх. Щоб хоча б працювати «в нуль», власникам залів потрібно забезпечувати наповнюваність мінімум на 50%. Менше – це вже робота в збиток.

Поточні правила дозволяють наповнювати половину залу. Але як заробляти під час майбутнього локдауна? Як мінімум – продавати записи виступів або брендовану продукцію. Хтось перебудовується повністю і пропонує освітні програми. Наприклад, циркові артисти можуть вести ефіри і навчати елементарним трюкам, фокусів і т.п.

Івенти для брендів

У найскладнішій ситуації – івент менеджери, які будували свою роботу на організацію прямого взаємодії між людьми. У таких компаній одна можливість – перейти частково в онлайн формат і запустити серію подій для локальних (компактних) аудиторій.

Наприклад, бренд віскі Balvine презентував нову колекцію на трьох локаціях замість однієї: таким чином компанія дотримала карантинні обмеження, але не обмежила при цьому свою цільову аудиторію.

Вже очевидно, що звичні способи комунікації між організаторами івентів і аудиторією трансформуються. Природно, звичні офлайн формати нікуди не діваються: вони просто розвиваються і отримують додаткові онлайн «надбудови». Індустрія змінюється – і виживуть в ній ті, хто теж готові змінюватися, щоб не втратити зв’язок зі своєю цільовою групою.