9 червня в готелі «Русь» відбулося нагородження  переможців Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання будь-яких форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. Конкурс ініціювала Рада Європи за підтримки українських урядових установ та громадських організацій.

Статистика свідчить, що за останній рік в Україні зросла кількість випадків насильства дорослих щодо дітей. Переважна більшість зростання припадає на Донецьку та Луганську області, що зрозуміло, але не виправдовує невтішної картини. Україна – досі не Європа там, де мова заходить про становище дітей.

Конкурс фільмів, репортажів та анімації, які робили самі діти, допоміг командам з усіх куточків України усвідомити важливість проблеми. А кінцевий продукт – креативні короткометражки, прискіпливі журналістські розслідування і навіть вічно актуальні пластилінові мультики – поширить це знання за межі шкільних класів.

«Arena CS» завжди надає пріоритет соціально важливим проектам. Надто тим, які допомагають поліпшити ситуацію з правами дітей. Крім того, наш креативний підхід чудово підходить до таких свіжих, незашорених ініціатив.