ARENA CS організувала для UNICEF унікальний тур містами Півдня та Сходу України

Наприкінці серпня – на початку вересня циркові артисти з групи «Клоуни без кордонів» за підтримки  українського офісу UNICEF організовують тур для дітей із сімей українських переселенців із зони АТО, постраждалих під час війни та для інших уразливих груп. Тур розпочався в Харкові і проходить такими містами як Святогірськ, Краматорськ, Слов’янськ, Сєверодонецьк, Дніпропетровськ, Мелітополь, Запоріжжя. Фінал запланований у Києві.

Клоуни зі Швеції та Фінляндії неабияк розважили дітей, чия психіка часто-густо травмована подіями, свідками яких вони стали несамохіть. Тим більше, що ця група має великий досвід – спеціально виступає перед дітьми в країнах, де відбувалися війни й надзвичайні ситуації. Ще з 90-х років скандинави об’їздили країни від Грузії до Йорданії, від Сирії до Кенії й Бангладеш.

Окрім виступів, майже в усіх містах артисти також дають майстер-класи з циркової майстерності, які теж дуже розважають юних учасників. Виступи подобаються не тільки дітям, а й самим клоунам – вони обіцяли повернутися ще, адже українська публіка дуже жива і безпосередня.

«Клоуни без кордонів» – це професійні циркачі, серед яких немає психологів. Але десятки років роботи з дітьми, що опинилися в складних ситуаціях, дозволили тонко відчути своїх глядачів. Виступи групи, хоч і не позбавлені акробатичних номерів, мають на меті радше не здивувати, а розважити. «Що більше дитина психологічно травмована, то простішого номера вона потребує, без ускладнень, щоб він легко сприймався», – розповідає Ульф, арстист трупи «Клоуни без кордонів».

Надійну організацію туру, чітку логістику і успішне проведення подій на місці забезпечили менеджери компанії ARENA CS. Наша робота отримала найкращі відгуки як серед публіки, так і самих клоунів-філантропів.