Брендування заходу – оформлення івенту, носіїв інформації в стилі компанії-організатора. Мета брендування – зробити так, щоб гості та ЗМІ чітко асоціювали захід з замовником. Компанія з організації заходів повинна заздалегідь продумати, як оформити приміщення, продукцію і навіть паперові носії інформації в фірмовому стилі клієнта.

Компанія з організації свят: навіщо потрібно брендування івенту?

Компания по организации праздников

 

Агентство з організації заходів використовує цілий комплекс дій, що дозволяє максимально повно виділити всі особливості бренду клієнта, проявити їх в повну силу. При цьому абсолютно неважливо, що має бути: організація та проведення заходів для потенційних покупців продукту компанії, організація бізнес заходів або проведення корпоративних заходів для співробітників і партнерів фірми.

Компанія з організації свят повинна створити захід, в якому все пронизане брендом замовника, в якому кожна деталь підкреслює інноваційність і надійність компанії. Святкові агентства можуть зробити так, що все, від форми хостесс та зовнішнього вигляду запрошень до брендволу і форми зворотного зв’язку, підпорядковане одній меті – розповісти про бізнес клієнта і його бренд.

Компанія з організації свят: що може служити «носієм» бренду?

Організація масових заходів? Організація і проведення свят для співзасновників або інвесторів підприємства? Організація ділових заходів? Кожен івент можна і потрібно оформляти з максимальним використанням бренду. Компанія з організації свят ARENA CS використовує для брендування наступні «носії»:

  • Ресепшн – перше, що бачать гості на заході. Компанія з організації свят за допомогою реєстраційного столу, оформленого в загальному стилі, задасть настрій з перших же хвилин.
  • Одяг обслуговуючого персоналу, який буде виділяти менеджера з натовпу і інтуїтивно пояснить відвідувачам, що це менеджер саме цього заходу і йому можна поставити будь-яке запитання.
  • Брендволу – стіна з логотипами заходи і спонсорів, яку виставляє компанія з організації свят на головне місце. Саме фото з гостями на тлі брендволу найчастіше миготять в мережі і в ЗМІ після заходу.
  • Ролл-ап-банери – мобільні рекламні конструкції, які використовує агентство заходів на івентах. Компанія з організації свят може розмістити на них інформацію про організаторів, партнерів і спонсорів.
  • Стійка спікера. Крім стійки, якщо її використання передбачено, можна брендирувати кулісу, поставити по краях сцени стенди.
  • Подарунки. Агентство event оформляє подарунки в стилі заходу, з його символікою, тому вони, напевно, залишаться у відвідувачів на тривалий час.

Компанія з організації свят не пропонує вам брендувати івент? В такому разі варто подумати про звернення до іншої фірми. ARENA CS – фірма з організації свят, яка зробить івент незабутнім!