Хочеться організувати крутий корпоратив на Новий Рік сценарій ще не готовий? Не потрібно переживати – довірте проведення заходу івент агентству ARENA CS! Коли за справу беруться наші фахівці, то можна не переживати про пошук місця для івенту, замовленні продукції, прикрасах, як і не переглядати відео новорічних корпоративів, сподіваючись знайти щось підходяще. Ми зможемо зробити все!

Корпоратив на новий рік сценарій від ARENA CS

Новорічна програма для корпоративу, провідний новорічного корпоративу, а також сам сценарій проведення Нового Року – головні складові класного заходу. Чому потрібно віддати перевагу саме нашій компанії?

Корпоратив на новый год сценарий

  1. Корпоратив на Новий Рік, сценарій якого був продуманий івент менеджерами ARENA CS, «приречений» на успіх.
  2. Професіоналізм співробітників, який простежується у всіх деталях, у ставленні до проведення свята.
  3. Організація корпоративного Нового Року, як власне і будь-якого свята, не обходиться без виникнення запитань від замовника, уточнень і безлічі побажань. Ми готові вирішити будь-яку проблему: скласти сценарій на корпоратив на Новий Рік з урахуванням запропонованої клієнтом тематики, вибрати наряд на корпоратив (Новий Рік), вирішити питання з проживанням гостей і тд.
  4. Виконання всіх побажань замовників в найкоротші терміни.

Корпоративна новий рік: сценарій – єдине що потрібно для заходи?

Корпоратив на Новий Рік: сценарій, гості, важливі моменти, пов’язані з організацією і проведенням, – довіряти потрібно тільки перевіреним фахівцям, а саме, івент менеджерам нашої компанії! Сценарій Нового Року для корпоративу, програма корпоративу на Новий Рік, ведучий (Новий Рік) – важливі, але не єдині аспекти, без яких проведення корпоративного Нового Року не відбудуться на високому рівні. Послуги, які ми пропонуємо:

  • Підбір місця проведення заходу.
  • Від обраної локації залежить і те, яким буде корпоратив на Новий Рік (сценарій також складається з урахуванням цієї позиції).
  • Бронювання готелів, транспортні, поліграфічні, дизайнерські та інші послуги при необхідності.
  • Кейтерінг: банкети, фуршети, коктейль вечірки! Як можна обійтися без смачної їжі і організувати корпоратив на Новий Рік? Сценарій заходу буде розроблений з урахуванням перекусу або обіду, в залежності від побажань клієнта.
  • Послуги від Enercell, завдяки яким гостям не доведеться хвилюватися про розрядженому телефоні. На платформі від Енерселл можна зарядити будь-який гаджет незалежно від роз’єму.
  • Літаючі мікрофони, які надаються за бажанням замовника. Оригінально, стильно, красиво, зручно – що ще потрібно для щастя?

Корпоратив на новый год сценарий

Сценарій корпоративного Нового Року буде розроблений досвідченими професіоналами, які будуть враховувати всі, починаючи від кількості гостей і закінчуючи напрямком діяльності компанії-замовника!