Корпоратив, новий рік завжди користувався популярністю і був затребуваний компаніями. Адже це можливість підвести підсумки року, що минає і створити позитивний настрій на наступний. Організація свята вимагає значної кількості часу на підготовку, наявність досвіду роботи в даній сфері, творчий підхід, вміння все робити чітко і грамотно це далеко не всі позитивні якості, якими володіє івент-агентство ARENA CS.

Корпоратив на новий рік має свої цілі

На сьогоднішній день, новорічні вечірки набули широкої популярності. І зарекомендували себе, не тільки як можливість смачно поїсти і потанцювати, а як захід, який має свої цілі:

 • додатковий спосіб згуртувати колектив;
 • підняти командний дух;
 • зробити людей більше товариськими один з одним;
 • більше дізнатися один одного в нестандартному кліматі;
 • оприлюднення досягнутих результатів і досягнень компанії;
 • зробити роботу компанії більш ефективною;
 • підвищити мотивацію;
 • налагодити комунікацію між начальством і підлеглими в легкій атмосфері свята;
 • підвищити статус компанії в очах співробітників, партнерів, конкурентів.

Це я перерахувала спільні цілі, тобто цілі, які для компанії будуть найважливіші в результаті проведення заходу. Є ще й приватні цілі – це важливі цілі для особистості, яка приймає рішення щодо організації заходу. Ці цілі можуть бути подібними, і в той час, можуть відрізнятися. До приватним цілям новорічного корпоративу можна віднести:

 • проінформувати співробітників про нову стратегію;
 • показати Київський офіс іноземним колегам.

Неможливість чітко визначити цілі і завдання заходу позбавляє можливості рухатися вперед, і виникає ризик загубитися в можливих варіантах організації події.

Корпоратив на новий рік від arena cs – це креативно, яскраво, захоплююче

 Якщо ви бажаєте, щоб ваш новорічний корпоратив пройшов чудово і залишив яскраві емоції, барвисті спогади і прекрасний настрій вам і вашим гостям, то його організацію варто довірити івент-агенції ARENA CS (а кому ж ще ?!). Для організації та проведення новорічного корпоративу наше агентство має багато варіантів: класичний банкет в нестандартному місці. Це може бути будь-яке місце, яке недоступно в звичайні дні. Вибір досить-таки широкий – наскільки дозволить фантазія івент-менеджера і ваша. Наприклад, замок, аеропорт, музей, навіть метро; новорічний корпоратив за містом. Можна організувати свято в затишному заміському готелі або окремому будинку з каміном і домашньою атмосферою. Або додати ще і рухливих зимових забав на свіжому повітрі і екстриму; корпоратив з караоке-баттлів. Приємно згадати улюблені серце пісні. А є й такі співробітники, які завжди хотіли піти в караоке, але в силу деяких обставин цього не зробили. Як то кажуть: «На лмисливця і звір біжить»; влаштувати кулінарні змагання. Це буде цікаво, пізнавально і смачно; сюжетно-рольові ігри на різну тематику. Скажімо детективні історії, Сорочинський ярмарок, вишуканий бал Людовика XIV, майстерня Санти. Це завжди весело і цікаво у кожного своя роль і призначення, командна гра зі змістом. В яку легко повністю зануриться, завдяки продуманому до дрібниць сюжетом і спеціально підібраним декораціям і костюмам. Як ви розумієте, у наших креативників варіантів – хоч відбавляй. А найцікавіші ідеї ми залишаємо за кадром і відкриваємо їх тільки нашим клієнтам! Ми підберемо вам потрібний формат свята, врахувавши всі ваші побажання і переваги.

Що означає корпоратив на новий рік від arena cs

корпоратив новый год

Справжній івент неможливо уявити без пам’ятних моментів, яскравих емоцій, які породжують теплі спогади, які грію душу. Організувати такий новорічний корпоратив неможливо без участі святкового агентства ARENA CS. Наші незаперечні переваги:

 • ​​14 років досвіду в сфері організації свят;
 • зразкові фахівці зі знанням англійської та інших іноземних мов;
 • безперервний зв’язок з клієнтом 24/7;
 • зручний клієнтові постійний канал зв’язку;
 • практичну і результативну ТАСК-систему, в якій всі її учасники можуть коментувати і залишати побажання;
 • повна поінформованість замовника про кожен етап організації;
 • чітке розуміння цілей і завдань івенту;
 • використання інновацій на заходах;
 • підбір зручного місця проведення з якісним сервісом;
 • оформлення, декорації, флористика місця проведення, фотозоні;
 • свіжі і смачні страви;
 • якість і своєчасність надання послуг;
 • якісна логістика;
 • лояльна система оплати;
 • виготовлення друкованої продукції та сувенірів з логотипами компанії;
 • вирішення корпоративних цілей і завдань.

Довіривши організацію і проведення професійного агентству ARENA CS, ви дозволите собі і своїм гостям відчути справжню атмосферу свята і вирішити свої завдання і цілі.

 Новорічні вечірки: чим здивувати гостей

Люди більш залюбки відвідують заходи, на яких вони побачили щось нове, чогось навчилися і отримали раніше невідомі їм знання. Про це свідчить доповідь Міжнародної асоціації виставок і подій згідно з яким, питання з навчання хвилюють 91% учасників заходу. Очевидно, що в якості планування подій це має бути одним з ваших основних пріоритетів. Більше навчання означає більше задоволення учасників. І корпоративний новий рік це не виняток. І все ж, як дати знання на такому веселому святі як новорічний корпоратив? На це питання креативне агентство ARENA CS з легкістю дасть відповідь – це зарядні Платформи Enercell (Енерсел) і Catchbox. А тепер по порядку що це і для чого.

Платформи Enercell призначені для зарядки мобільних пристроїв на заходах різного характеру. Подбайте про своїх гостей, дайте їм цивілізовану можливість залишатися постійно на зв’язку, зробити барвисті фото і відеоролики і зробити вам додаткову рекламу в соцмережах. А чи не угробити половину вечора біля розеток. Функціонал

Платформи ENERCELL:

 • Індивідуально настроюється фронтальна панель, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр заходи. На ній можна розмістити ваш бренд або логотип, або просто побажання на новий рік;
 • Монітор пристрої з можливістю відтворення до 8 фото і 2-х відео тривалістю 30 секунд;
 • 6 зарядних портів для гаджетів, які нададуть інтерактивність і збільшать ефективність рекламних матеріалів завдяки взаємодії гостей з зарядної станцією.

Мікрофон з майбутнього вже сьогодні

Catchbox – це легкий мобільний мікрофон. Який є новинкою в сфері івент-індустрії України, хоча в світі він використовується трохи більше 2-х років. Так як ARENA CS є лідером у використанні нових продуктів організації свят на вітчизняному ринку івент-послуг, то логічно, що саме ми стали першими використовувати Catchbox. Особливість Catchbox в тому, що його можна легко кидати і ловити, не потребуючи дбайливого передачі з рук в руки. Це досягається за рахунок квадратної форми, яку на відміну від круглої, легко втримати в руках при кидку або ловлі. Ще одним незаперечним плюсом є те, що даний літаючий мікрофон не створює звукового дискомфорту при політ і ловлі, він оснащений датчиками, які автоматично відключають звук при русі. Матеріал, з якого виготовлений мікрофон міцний і в той же час, м’який, ніж забезпечує безпеку людям і довговічність в роботі. Варто відзначити відмінну якість звуку. Мало того, що частотна характеристика мікрофона була оптимізована для мовлення, але спеціальна конструкція пристрою усуває всі шуми обробки. І прекрасним доповненням до всього є те, що Catchbox повністю сумісний з будь-якими акустичними системами. Catchbox можна впевнено використовувати в різних конкурсах, наприклад для кращого знайомства один з одним, який можна весело перекидати його між гостями, це знизить дискомфорт при спілкуванні.

Як ми організовуємо новорічні вечірки

Основними принципами в роботі ARENA CS є швидкість і сервіс. Для цього в своїй роботі івент-менеджер постійно задає собі питання:

 • Як обробити дане замовлення швидше?
 • І як забезпечити клієнту саме вигідне рішення?
 • Як зробити мою роботу ефективніше, щоб допомогти клієнту?
 • І як збільшити достаток клієнта за допомогою обслуговування?

Всі дії проводяться виключно в цілях клієнта, а не як дешевше або вигідно компанії. Більше 100 наших клієнтів задоволені нашою роботою і продовжують співпрацю з агентством більше 4 років, серед яких:

 • Ашан,
 • Фора,
 • Sanofi,
 • Bayer,
 • “UNICEF”,
 • Київстар.

Як і де провести корпоративний новий рік

корпоратив новый год

Такі питання виникають у кожного керівника компанії, який приймає рішення проводити новорічний корпоратив. Раніше цього питання приділяли мало уваги, основне святкування полягала в посиденьках в офісі після робочого дня з салатами із супермаркету з пластикового посуду. Благо ці часи залишилися в минулому. І на наших просторах прижилися західні погляди на проведення новорічного корпоративу. Набагато приємніше буде провести новорічну вечірку поза стінами офісу, в легкій атмосфері. Так само, проведення новорічного корпоративу не варто пускати на самоплив, бо не вийде втілити в життя основні цілі по згуртуванню колективу і формування команди. Для цього варто написати сценарії на новорічний корпоратив і підібрати талановитого ведучого. У сценарій можна включити конкурси, сюрпризи, виступ артистів улюблених жанрів, різні шоу-програми. Якщо ви хочете на новорічному корпоративі вашої компанії провести час як гість, насолоджуючись приємною атмосферою, то його організацію та проведення варто довірити творчому колективу.

 Організація новорічних свят: коли починати?

Провести організацію новорічного корпоративу можна і своїми силами, але слід розуміти які обсяги роботи і величину відповідальності лягають на плечі штатного співробітника. Велика частина компаній це розуміє і віддає перевагу святковим агентствам. Підготовку до будь-якого заходу краще починати завчасно, тим більше до новорічного корпоративу. Адже для якісної організації потрібно вивчити переваги колективу, знайти і забронювати підходяще місце проведення, скласти меню, визначиться з концепцією корпоративу на новий рік, написати сценарій і ще вирішити купу різних питань. Тому починати підготовку до свята в жовтні це якраз нормально і дуже навіть не рано. Повірте, час летить швидко і непомітно, не встигнете і озирнутися, як до призначеної дати залишиться тиждень. І добре, коли організацією вашого корпоративу займається ARENA CS. Тоді можете спокійно займатися своїми справами, а ми подбаємо, що б ваш корпоратив пройшов гладко, весело, зі здоровим глуздом і на одному подиху, залишивши тільки барвисті фото яскраві емоції і прекрасні спогади.