Корпоративний Новий рік, ідеї якого можуть бути абсолютно різними, чекає весь колектив фірми! Програма новорічного корпоративу повинна бути такою, щоб її позитивного заряду вистачило надовго. Виходячи з бажань і цілей клієнта, ми зможемо реалізувати будь-який сценарій Нового року корпоратив.

Як правильно організувати корпоратив на новий рік? Де відзначити його? Існують свої переваги в активностях з попередньою підготовкою уявлень, а хтось віддає перевагу добре проводити час, дивлячись яскраве шоу. Ми зможемо залучити гостей корпоративу в різні інтерактиви безпосередньо на місці. Крім того, якщо дозволяють погодні умови, можна поєднати програму на свіжому повітрі і банкетний частина. Апетитна їжа, насичена новорічна програма для корпоративу, стильні костюми, відмінний настрій і веселий ведучий новорічного корпоративу – рецепт успішного івенту від ARENA CS!

Які можуть бути на корпоративний новий рік ідеї?

Організація новорічних корпоративів повинна починатися за кілька місяців до проведення івенту. Для початку необхідно придумати назву новорічного корпоративу, а також визначитися, де провести корпоратив на Новий рік.

Якщо торішній івент проходив в кафе, тоді чудесним варіантом стане проведення Нового року за містом, де співробітники зможуть зіграти в пейнтбол або поліпити сніжки.

корпоративный новый год идеи

Якщо дозволяє бюджет компанії, варто забронювати ресторан для новорічного корпоративу. Наша івент-компанія придумає і проведе для вас яскраве шоу з артистами і досвідченими ведучими. Барвистими прикладами подібного свята є костюмовані новорічні корпоративи в ресторані.

Корпоративний новий рік. Ідеї від ARENA CS

Великою популярністю на сьогоднішній день користується організація Нового року на різні тематики. Це може бути вечірка:

  • в морському стилі;
  • в стилі 60-х;
  • гангстерська вечірка;
  • в стилі “Великого Гетсбі” та ін.

Event-компанія ARENA CS знає, як провести корпоративний новий рік дійсно цікаво. Ми підберемо ідеальну для вас концепцію – початок новорічного корпоративу в ресторанному комплексі, конкурси на свіжому повітрі, святкові квести, барвисті програми для колективу фірми і багато іншого. Якщо ви вже маєте якусь ідею для івенту, або ви вже вирішили, де відзначити корпоратив на Новий рік, ми з радістю допоможемо вам реалізувати її!

Івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!