Корпоративний новий рік найважливіший захід для кожної компанії, тому до організації слід підходити вкрай серйозно. Наша компанія – ARENA CS – одне з найкращих івент агентств в Україні з 14 річним досвідом роботи, пропонуємо послуги щодо вирішення проблеми – корпоратив на новий рік, де відзначити. Ми розробимо новорічний корпоратив, тематика якого обрана вами. У свою чергу, ми гарантуємо, що програма новорічного корпоративу буде оригінальною, цікавою і такою, що запам’ятовується. Банально і нудно – це не про нас!

Корпоративний новий рік: втілимо ваші ідеї, досягнемо поставлені цілі

Корпоративний новий рік це не просто святкова вечеря і розважальна програма. Захід дає можливість самопрезентації як процвітаючого бренду, є хорошим способом підвищити командний дух і мотивувати свій персонал на нові звершення. Процес розробки ідеї корпоративного нового року буде проведено з урахуванням ваших ідей і поставлених цілей. Ми запропонуємо на ваш вибір:

  • новорічні корпоративи в ресторані,
  • новорічний корпоратив на природі,
  • корпоративний новий рік в екзотичному місці.

На підготовку сценарію знадобитися всього два дні, після чого ми надамо детальний план і кілька місць для проведення заходу. Корпоративний новий рік ідеї пропонуємо ми – вирішувати вам!

Корпоративный новый год

Наш корпоративний новий рік: креатив, творчість, професіоналізм

До вирішення завдання під назвою “Найкращий корпоративний новий рік” ми підходимо з креативом і творчістю. Наша компанія – згуртована команда професіоналів, кожен з яких успішно реалізував безліч масштабних проектів.

Працюємо злагоджено і системно.

Креатив, професіоналізм, командна робота – такий підхід дозволяє нам вирішувати найскладніші і нестандартні завдання.

Як провести корпоратив на новий рік – довго думати не варто, звертайтись в компанію ARENA CS!

ARENA CS: зробимо корпоративний новий рік на “біс”!

Ми не просто вислухаємо ваші побажання, ми їх відчуємо. Придумаємо назву новорічного корпоративу, яке якнайкраще відобразить особливості вашого бізнесу. Наш сценарій на новий рік корпоратив опрацьований з увагою до кожної деталі, тут і запам’ятовується початок новорічного корпоративу і урочисте завершення дії. Ми на зв’язку завжди, 24/7. Виникла ідея як поліпшити свій корпоративний новий рік краще? Телефонуйте, пишіть в будь-який час доби.

Корпоративный новый год

Чому саме ми: корпоративний новий рік від компанії ARENA CS

Корпоративний новий рік від нашої івент-компанії буде організований на самому гідному рівні. П’ять важливих причин цього:

  1. Забезпечимо реалізацію поставленої мети на 100%.
  2. Наш робочий процес заснований на ретельному опрацюванню творчих і технічних складових.
  3. Організація новорічних корпоративів проводиться з використанням найбільш зручних і сучасних способів комунікації для замовника.
  4. Аргументовану бюджет у всіх випадках. Хочете хороший ресторан для новорічного корпоративу за оптимальною вартістю? Легко знайдемо, два або три варіанти. Ви завжди знаєте за що платите.
  5. Тільки суворі критерії якості, які відповідають нашій репутації. Ми завжди в тренді, практикуємо технологічність та інновації у своїй роботі, корпоративний новий рік не виключення.

Ми використовуємо літаючі мікрофони, це найзручніший і цікавий спосіб налагодити спілкування між усіма гостями. Пропонуємо встановити систему Enercell, що дозволить безпечно заряджати смартфони всім гостям одночасно. Відповідальність всієї нашої компанії і кожного нашого співробітника за ваш корпоративний новий рік. Якщо ви вирішили замовити корпоратив на новий рік у нас, то ми беремо на себе гарантії по його організації та проведення.

Де відзначити корпоратив на новий рік і як відзначити – на всі питання відповість ARENA CS.