Корпоратив під ключ – це підготовка і організація заходу з найпершої зустрічі або розмови з клієнтом і до завершення івенту. Агентство святкових послуг ARENA CS повністю звільняє замовника від вирішення всіх питань, дозволяючи брати участь у процесі організації тільки в тому випадку, якщо є бажання. Замовивши корпоратив під ключ, ви позбавите себе від переживань і турбот, пов’язаних з підготовкою заходу.

Корпоратив під ключ: питання, вирішення яких ми беремо на себе!

Event агентство: що це? Це компанія, яка може підготувати захід за кілька днів, вклавшись в бюджет, узгоджений з клієнтом. Вартість корпоративу буде залежати від того, яка програма корпоративу буде обрана замовником, де буде проведено івент, а також від того, скільки буде гостей, яка буде кухня та багато чого іншого. Які питання вирішує компанія при замовленні послуги «корпоратив під ключ»?

  • Формат проведення заходу.
  • Розробка контенту свята (ведучі заходу, артисти, зірки, музичні колективи).
  • Концепція та програма для корпоративу.
  • Замовлення технічного забезпечення (світло, звук, оформлення сцени).
  • Оформлення майданчика для корпоративу.
  • Забезпечення логістики.

Корпоратив під ключ: що потрібно встигнути зробити івент менеджерам?

Замовили корпоратив під ключ в компанії ARENA CS? Менеджер-організатор подбає про все! Організатор заходів – це людина, яка знає послідовність дій, знає, як діяти в складних ситуаціях і швидко знаходити рішення всіх виникаючих проблем.

Щоб створити оригінальний корпоратив, менеджер з організації заходів, повинен зробити: представницьку продукцію, запрошення для учасників і гостей, пропускні браслети, реквізит для конкурсів, банери, фотореквізіт. Корпоратив під ключ можна довірити тільки нашим фахівцям, адже ми знаємо, як вам догодити!

Корпоратив під ключ: головне не забути про персонал!

Коли організовуєш корпоратив під ключ, важливо пам’ятати, що є люди, без яких захід пройде не за планом. Корпоратив (свято) повинен обслуговуватися на вищому рівні, а для цього потрібно запросити персонал: режисер, координатор, аніматори і офіціанти, охорона, гардеробники, хостесс, фотографи і дизайнери, оператори.

Event бізнес – це турбота про клієнта і задоволення всіх потреб замовника. ARENA CS впорається з усіма завданнями, виконає всі прохання і вирішить всі проблеми клієнта! Не сумнівайтеся в правильності свого рішення – віддавайте перевагу найкращій команді івент менеджерів!