5000 хлопців і дівчат в Кривому Розі відірвалися на міському музичному фестивалі “Не дай СНІДу шанс!”.

23 травня кращі групи Кривого Рогу об’єднали зусилля проти поширення ВІЛ в Україні, виступивши на музичному фестивалі “Не дай СНІДу шанс!”. Понад 5000 молодих людей, які відвідали захід, добре провели час, але й, крім того, дізналися більше про профілактику та боротьбу із захворюванням, яке залишається однією з головних загроз людству.

Музиканти зі сцени закликали своїх фанатів не нехтувати безпекою в сексі і тим більше не ставити на карту життя і здоров’я, пробуючи будь-які наркотики. Але “чоси” хедлайнерів були не головною частиною заходу. Під час фестивалю діяла вулична бібліотека, проводилися конкурси, і навіть можна було здати кров на ВІЛ.

Понад 400 відвідувачів концерту взяли участь у безкоштовному і анонімному тестуванні, яке проводилося під час заходу. На жаль, попередньо позитивний результат зафіксований у 14 осіб. Цей факт сам по собі говорить багато про масштаби проблеми.

Хоча є й тенденція до поліпшення. Як заявив під час фестивалю лікар міського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Геннадій Кругленко, якщо раніше щодня ВІЛ діагностували в 6 криворіжців, сьогодні цей показник зменшився більш ніж удвічі.

Фестиваль організували Німецьке товариство міжнародного співробітництва, Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, виконком Криворізької міськради та Інститут розвитку міста Кривого Рогу.

ARENA CS спеціалізується не тільки на статусних міжнародних подіях. Організувати концерт для нас так само легко. Для цього соціального значущого фестивалю ми забезпечили сцену, звук, світло, логістичну підтримку, проживання, трансфери – те, без чого жоден концерт не можливий. Бездоганна організація дозволила відвідувачам якісно розважитися, а значить, і сприйняти важливий соціальний месидж події в Кривому Розі.

Райдер “Арени КС” універсальний, забезпечуємо все!