Ринок професій сьогодні активно змінюється. Країна розвивається, прагне до західних цінностей, люди вчаться цінувати не гроші, а емоції. А тому сьогодні справжній бум event-індустрії. І дуже великий попит на івент-менеджерів. Щоб отримати цю професію, не обов’язково п’ять років вчитися. Досить закінчити курси івент менеджера Київ.

курсы ивент менеджера киев

Так як професія затребувана, курси івент менеджера Київ пропонують багато хто. Але рідко навчання в таких школах дає результат. Підбираючи курси івент менеджера Київ, орієнтуйтеся на відгуки, а також дивіться на досвід компанії, яка їх організовує. У теорії, організувати курси івент менеджера Київ зможе кожен. А на практиці все по-іншому. Дійсно корисні курси івент менеджера Київ, вартість яких повністю виправдана, пропонує ARENA CS.

Навіщо потрібні курси організатора заходів

Хто такий івент менеджер? Поки що це рідкісна професія. Ще можна зустріти варіанти “ведучий заходів”, “весільний координатор”, “організатор подій”. Вибирайте яке вам більше подобається!

Курси івент менеджера Київ допоможуть швидко освоїти нову професію, якщо ви комунікабельні, креативні, вмієте знаходити спільну мову з людьми і піднімати настрій всім навколо. Навіть якщо ви поки не впевнені в цих навичках, в процесі навчання вийде доопрацювати прогалини. Курси івент менеджера дадуть інформацію про базові компетенція, обов’язки, складнощів, з якими стикаються організатори заходів, закінчивши курси. Навчаючись на помилках, зроблених до вас, ви уникнете власних і швидко напрацюєте хороший досвід!

Курси івент менеджера Київ great event school – переваги

курсы ивент менеджера киев

Компанія ARENA CS курирує близько 1500 тисячі заходів на рік, і в планах збільшення цієї кількості. Вони вимагають кваліфікованих фахівців, яких сьогодні поки не так багато. Тому і були створені курси івент менеджера, адже хто як не професіонали event-індустрії, зможе виростити таких же професіоналів? Програма навчання здатна всього за 1,5 місяці виростити нових співробітників. Курси івент менеджера орієнтовані не на нудну теорію, а на розширення кругозору, відпрацювання отриманих знань на практиці. Закінчивши курси, ви відразу ж зможете приступити до роботи, незалежно від того, чим займалися раніше.

курсы ивент менеджера киев