Найкращі івент агентства Києва: які вони? На сьогоднішній день існує безліч компаній, які спеціалізуються на організації та проведенні різних заходів в нашій країні. Дуже часто, якщо стоїть завдання по організації успішного заходу, прийдеться звернутися не в одне агентство. Однак, як же підібрати найкраще?

Для спрощення вибору підходящого організатора івенту працюють спеціальні фірми, що займаються складанням рейтингом провідних event-компаній. Такі, наприклад, як Ukrainian Event Awards. Крім того, можна спробувати знайти потрібну компанію на сайтах, де представлені кращі івент агентства Києва і всієї України.

Пріоритетними критеріями для відбору кращих агентств виступають:

 • досвід роботи компанії-організатора в event-індустрії;
 • ефективність і популярність компанії на ринку;
 • реальні відгуки замовників;
 • портфоліо проектів;
 • цінова політика на послуги, що надаються.

Подібні рейтинги допомагають в нелегкому виборі. Оцінивши якість організованих проектів і прочитавши реальні відгуки замовників, можна вибрати кращого професіонала в своїй справі. Але при виборі варто врахувати кілька нюансів, серед яких можна виділити:

 • Вузька спеціалізація більшої частини event agency. Багато івенторів чудово справляються з одним видом організацій, наприклад, організовуючи бізнес-конференції, а ось досвід в плануванні інших форматів заходів у них просто відсутній.
 • Потрапляння в рейтинг великих івент компаній, що займаються обслуговуванням юридичних осіб, яким до звичайних людей немає ніякого діла. Вартість послуг, що надаються подібними компаніями, зазвичай досить висока.
 • Порівняння виконується тільки суб’єктивно. Оскільки event індустрія це практично мистецтво, то те, як організовуються заходи такими агентствами, може сподобатися далеко не всім.

Беручи до уваги всі ці моменти, потрібно уважно підходити до відбору потрібного кандидата. Адже для того, щоб організація івенту пройшла на найвищому рівні, важливими вимогами є особливо ретельне планування, серйозна підготовка і педантичний контроль досягнення поставлених цілей.

Які послуги надають кращі івент агентства Києва?

Кращі івент агентства Києва – це спеціалізовані компанії, які організовують різні заходи згідно з індивідуальними побажаннями своїх же замовників. Це можуть бути абсолютно різної спрямованості івенти, як за форматом проведення, так і по концепції і сценарієм самої події. Одне, що їх усіх об’єднує в межах event-індустрії, – це тривалість дійства. Подібного роду компанії, як правило, організовують заходи, що тривають не більше за три-чотири дні. Тобто, проведення якихось двотижневих фестивалів не входить в їх обов’язки.

Самостійна організація корпоративів (Київ) та інших івентів – це досить обтяжливе заняття. Зважаючи на відсутність будь-яких знань в цій сфері або потрібних контактів, робота над будь-якою подією може відібрати багато часу, грошей і зусиль. Саме з цієї причини на допомогу приходять такі затребувані в теперішній час event організатори. Останні, в свою чергу, знаючи вже заданий бюджет і вимоги клієнта, вписуються в ці рамки і поряд з цим створюють для нього ідеальний івент швидко і злагоджено. Маючи великий досвід у цій сфері, кращі івент-агентства Києва продумують все до найдрібніших деталей: ідеальну локацію для проведення івенту, зі смаком підібране меню, яскраву розважальну програму для гостей і т.д.

Якщо ви плануєте масштабне бізнес-захід, або ж, навпаки, тихе свято в колі близьких і хочете, щоб все пройшло успішно, зверніться до висококласних фахівців і скористайтеся якісними послугами event компанії ARENA CS. Ці професіонали завжди подбають про спокій своїх клієнтів, зробивши все так, щоб вони могли повністю розслабитися і отримати справжнє задоволення від вже організованого івенту для них.

Серед списку послуг, що надаються сервісів по проведенню заходів ARENA CS такі як:

 • професійні та корпоративні події;
 • прес-конференції та презентації;
 • дилерські з’їзди і форуми;
 • приватні заходи всілякого характеру;
 • вручення нагород та урочисті церемонії.

Крім того, в посадові обов’язки організаторів входить проектування самої концепції івенту, запрошення всіх учасників, замовлення і підбір локації майбутнього заходу, технічне звукове та світлове забезпечення, поліграфічні послуги, організація харчування, логістика, декор, фото-, відео-послуги та багато іншого.

Кращі івент агентства Києва: компанія ARENA CS

Є кілька певних критеріїв, які допомагають з’ясувати який рівень конкретної event компанії. Головне – це професіоналізм її співробітників, який повинен висловлюватися в індивідуальному підході. Дійсно кращі івент агентства Києва ніколи не стануть кожному клієнтові пропонувати один і той самий шаблонний пакет послуг. Крім цього, важливо враховувати і те, щоб івентори не запізнювалися на зустріч з клієнтом, адже їх пунктуальність свідчить і про пунктуальності в процесі самого івенту.

Професійне event агентство швидко, якісно і зі смаком організовує будь-яке дійство з урахуванням побажань замовника. В українські столиці сьогодні спостерігається справжній event бум, з цієї причини компанії, що пропонують свої послуги, відкриваються немов гриби після дощу. Тому головне – не попастися в мережі шахраїв і провести дійсно яскравий захід.

Оцінюючи київські event компанії, варто враховувати такі моменти:

 1. Досвід роботи – як довго агентство працює на ринку, скільки проектів було успішно організовано, які їхні масштаби, чи задоволені залишилися клієнти.
 2. Креативність – які види послуг надає агентство, які варіанти сценаріїв, шоу-програм, яка анімація використовується.
 3. База контактів – майданчики, артисти, ведучі, кейтерингові агентства, технічні служби, декоратори, флористи, промо-персонал, фото- і відеооператори, спонсори, підтримка ЗМІ.
 4. Бюджет – яку цінову політику веде організатор, чи є в нього власні майданчики, ексклюзивні права або ставки на замовлення майданчиків.
 5. Якість – чи відповідають майданчики і послуги технічним нормам (пожежна безпека і ін.), Міжнародному рівню (з огляду на інтернаціональні аудиторії і їх культурні особливості).

Організація заходів (Київ) фахівцями компанії ARENA CS

Агентство ARENA CS надає івент послуги як юридичним, так і фізичним особам. Справжній досвід демонструє, що таке позиціонування – грамотне стратегічне рішення. Спектр послуг агентством послуг досить широкий – все залежить від технічного завдання і бюджету запланованої події. Одним з головних плюсів співпраці з ARENA CS є зняття з клієнта всіх організаційних питань. Відтепер його основне завдання – визначитися, яким він хоче бачити свій івент, а все інше візьмуть на себе професіонали.

Чотирнадцять років ефективної роботи з великими закордонними та українськими фірмами та приватними проектами доводять те, що ARENA CS – це кращий організатор заходів! У приватних замовленнях компанія використовує актуальні event-технології, високопрофесійний підхід до креативу, інженерного забезпечення та клієнт-сервісу в загальному. У концепціях заходів ARENA CS завжди бере до уваги людські відносини клієнта і бренду, застосовує гнучкі і оригінальні рішення для учасників івентів.

Ресурси і досвід агентства дозволяють проводити івенти як в столиці, так і по всій території України. Відкритий, позитивний і такий, що запам’ятовується, стиль агентства ARENA CS налаштовує до співпраці, а високопрофесійна і згуртована команда стане для тебе не тільки надійним партнером, але і відмінним другом! Ти будеш пишатися івентом, який провів з ARENA CS!

Event агентство ARENA CS – найкращий у своїй сфері

Event-агентство (Київ) ARENA CS займається організацією заходів під ключ різноманітних форматів і концепцій. У перелік послуг ARENA CS входить організація цілого спектру заходів, починаючи від приватних урочистостей і закінчуючи міжнародними івентами, в таких напрямках як:

 • Корпоративні заходи: організація корпоративних вечірок і тімбілдінг, конференцій і тренінгів, промо-акцій, виїзні корпоративи, командоутворюючі та заохочувальні програми.
 • Іміджеві: презентації, круглі столи, бізнес-форуми, семінари, відкриття торгових і виробничих майданчиків.
 • Спеціальні: концерти, фестивалі, соціальні проекти, благодійність, аукціони.

Перш ніж замовити організацію івенту, клієнтові необхідно визначитися з бюджетом, тематикою, датою, а також скласти докладний список вимог. Деякі з них будуть його основними, а деякі будуть обговорюватися з організаторами. Дуже часто, досвідчені event-менеджери зможуть надати клієнтові слушні рекомендації для того, щоб уникнути організаційних помилок,  допоможуть скласти сценарний план і підібрати наповнення заходу. Організація і проведення будь-якого дійства – завдання не з простих, але за допомогою ARENA CS воно пройде ідеально і запам’ятається надовго вам і всім учасникам!

Професійні організатори свят ARENA CS – це дружній колектив ведучих, івенторів, кращих музикантів, дизайнерів, флористів, кухарів, відеооператорів, фотографів, аніматорів, координаторів та інших підрядників. Відпочивайте на своєму святі і отримуйте справжнє задоволення, а ARENA CS зробить його максимально комфортним і незабутнім. Адже івенти з ARENA CS – це емоції, які неможливо передати словами!