Скільки разів на нашій роботі ми стикалися з завданням організації мікрофона в залі для запитань і коментарів від слухачів. Добре, коли зал зручний, а мікрофон легко передати в руки бажаючому висловитися або в залі задіяні спеціально навчені люди для забезпечення увімкненого пристрою у будь-якій точці залу, аудиторії. Але коли зал великий, на передачу мікрофона доводиться витрачати багато часу, або залучати додатковий персонал, щоб мінімізувати час «подорожі» підсилювача звуку до аудиторії.

Часто, така доставка може створювати незручності іншим нашим гостям. Нам доводиться ходити між рядами або просити інших учасників передати мікрофон. Поки пристрій доходить до адресата, іншим доводиться млосно чекати. Для вирішення цих проблем був придуманий CatchBox.

Arena CS у своїй роботі прагне завжди бути першою і використовувати нові підходи в організації заходів. CatchBox – новинка у сфері української Event-індустрії, організації заходів та тренінгів, однак, на світовому ринку існує вже більше 2 років.

Що ж таке мікрофон CatchBox?

CatchBox – це м’який і легкий бездротовий мікрофон. Сам мікрофон та пристрій, який передає сигнал, знаходяться в середині квадратного боксу. Бокс зроблений зі спеціального поролону, а мікрофон закріплений таким чином, щоб не випадати під час кидка. Розробники також подбали про те, щоб під час кидка, падіння і лову, мікрофон не видавав характерних звуків «польоту і падіння», для цього він автоматично переходить в режим «mute».

Ви запитаєте, чому CatchBox має квадратну форму? За задумом розробників, квадратна форма найбільш зручна для лову й утримання в руках. Якби оболонка мала форму м’яча, то йому було б легко покотитись. «Літаючий» мікрофон дуже м’який і тому будь-які травми серед аудиторії та учасників інтерактивних сесій повністю виключені.

ARENA CS придбала кілька мікрофонів для своїх заходів. Після тестування, ділимося з вами нашими відчуттями:

  1. Одна з найголовніших переваг – це здатність «літаючого» мікрофона «make fun» для аудиторії. Кидаючи квадратний CatchBox, ви залучаєте увагу глядачів усього залу, а активні дії з ловлі мікрофона допомагають учасникам розкріпачитися і відчути себе впевненіше. Загальна атмосфера в залі стає більш розслабленою.
  2. Передача мікрофона шляхом кидка виключає необхідність додаткових людей в залі для швидкої доставки мікрофона бажаючому висловитися. Тепер для великої аудиторії досить одного ведучого і один CatchBox.
  3. Мікрофон підключається до будь-якій апаратури і має широкий радіус дії за рахунок професійної апаратури, яка використовується в самому пристрої.

На сьогоднішній день, єдиним мінусом такої продукції залишається висока ціна для українського ринку. Українську Event-індустрію чекає маленька революція і Arena CS буде тут першої.

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook.