Майстерня свята ARENA CS – найкраще івент агентство, яке займається підготовкою, організацією заходів з нуля. Співробітники компанії – професіонали, які вміють швидко, якісно виконувати будь-яку роботу. Організація свята (Київ) стрімко наближається, а ви все ще перебуваєте в пошуку компанії для проведення заходу? Хочеться, щоб свята (Київ) проходили незабутньо, розваги на корпоратив нікого не залишали байдужими? Наша івент компанія приймає виклик!

Івент агентство – це майстерня свята, в якій працюють не тільки креативні, але і організовані, відповідальні івент менеджери, здатні оперативно вирішувати проблеми, виконувати різні завдання, пов’язані з організацією заходу. У статті ми розповімо про наше агентство і його переваги перед іншими івент компаніями, надамо інформацію про те, що являє собою якісний, першокласний сервіс.

Майстерня свята: ARENA CS – компанія мрії!

мастерская праздника

Агентство ARENA CS – івент компанія, яка завжди перед собою ставить максимально високі планки, успішно досягає будь-якої поставленої мети. Що необхідно знати майбутнім клієнтам, здобувачам, які шукають роботу в івент агентстві про нашу компанію?

 • Майстерня свята ARENA CS існує і успішно функціонує з 2004 року, займаючи позицію лідера в івент індустрії.
 • Наша івент компанія організовує тільки корпоративні заходи, такі як конференції, семінари, міжнародні зустрічі, корпоративи та багато інших.
 • Ми – професіонали, які здатні впоратися з будь-яким завданням, виконати всі побажання замовника. Саме тому, клієнти, які хоч раз скористалися нашими послугами, стають постійними замовниками компанії.
 • Наша майстерня свята за 2017 рік організувала більше 1700 заходів, кожен з яких був по-своєму унікальним і неповторним.

Коли клієнт хоче, щоб свята (Київ) були оригінальними, розваги на корпоратив продуманими, то він звертається в наше агентство. Майстерня свята ARENA CS ніколи не користується стандартними ідеями, не бере конкурси з Інтернету, – наші співробітники самостійно генерують і втілюють ідеї в життя.

Майстерня свята: які заходи організовує компанія?

Наша івент компанія береться за організацію корпоративних заходів будь-якої складності, адже професіонали, які працюють в нашому агентстві, можуть зробити все, навіть неможливе. Ось кілька категорій свят, з якими найчастіше працює майстерня свята:

 • Спеціальні заходи, особливістю яких є певна специфіка. Ми організовували акцію для діток з обмеженими можливостями, проводили відкриття клубу для гольфу, тур для переселенців зі Сходу, День захисту дітей, День Японії, а також багато інших спеціальних івентів.
 • Конференції, форуми, презентації – найбільш офіційні івенти. До подібних заходів, проведених ARENA CS, можна віднести: IX Київський форум з безпеки, який проводиться компанією щорічно протягом 10 років, Конференція Фора, «ЗМІ і вибори в Україні», Business Conference.
 • Круглі столи, зустрічі і всілякі тренінги. За час існування компанії були організовані Міжнародна конференція по боротьбі з корупцією, «Трансформація ринку ефективного освітлення», «Extended management meeting», E-governance symposium і багато інших.

Майстерня свята ARENA CS організовує корпоративи для величезних компаній, корпорацій, підприємств, а також займається підготовкою святкування важливих дат (ювілей агентства). Наша івент компанія не тільки пише сценарій для заходу, але і готує розваги на корпоратив, продумує ігри для свята, обирає локацію, контролює підрядників.

Майстерня свята: переваги ARENA CS перед іншими агентствами

Організація свята (Київ) – це завжди хвилююче, іноді, навіть нервово, для кожного клієнта, який планує провести івент самостійно або зробити замовлення в спеціальній компанії. Саме тому необхідно відповідально підійти до вибору компанії, якій ви зможете довірити організацію важливої ​​події. Чому варто віддати перевагу саме нашому агентству?

 1. Досвід в організації заходів різного типу, виду. За час існування ARENA CS було проведено, організовано більше 8000 свят.
 2. Професіоналізм організаторів заходів. Наші менеджери двічі на рік проходять спеціальне навчання, відвідують тренінги для підвищення кваліфікації.
 3. Оперативність, швидкість, сервіс. Наші організатори надають клієнтам першокласний сервіс, виконують всі поставлені завдання максимально швидко.
 4. Орієнтація на клієнта і його потреби, бажання. Івент агентство – це не та компанія, яка працює для отримання прибутку будь-яким можливим способом, це івент компанія, яка ставить потреби клієнта на перше місце.

Будь-який замовник повинен пам’ятати, що саме він – БОГ і Цар для івент компанії, а тому його інтереси повинні бути максимально дотримані, побажання виконані на вищому рівні. Якщо ваша майстерня свята не може цього надати, то можливо варто віддати перевагу компанії, для якої ваші інтереси будуть в пріоритеті? Ми готові приступити до роботи в будь-який час!

Майстерня свята: спектр надаваних компанією послуг

мастерская праздника

Чи зможе івент компанія організувати першокласний захід, чи зможе підготувати рекламні, промо матеріали для конференції? Чи працює майстерня свята з приїжджими гостями, чи вирішує питання, пов’язані з кейтерингом? Спектр послуг, що надаються ARENA CS, розповість клієнту про все:

 • Проживання. Якщо на захід прибувають гості з інших міст, країн, то наші івент менеджери подбають про поселення учасників майбутнього симпозіуму, конференції, семінару в готель.
 • Харчування (кейтеринг). Співробітниками компанії продумуються банкети, фуршети для учасників, гостей заходу.
 • Транспортні послуги. За допомогою цієї послуги можна організувати «доставку» кожного гостя на локацію проведення свята.
 • Дизайн і брендинг. Фахівці івент компанії займаються питаннями декорування і брендування (оформлення приміщення, подарунків у фірмових кольорах підприємства) і багато іншого.

Агентство ARENA CS – івент компанія, яка крім перерахованих послуг пропонує ще безліч інших, серед яких: послуги перекладу, сувенірні матеріали, вибір локації, PR послуги, технічне забезпечення, друкована продукція, питання, пов’язані з написанням сценарію, продумуванням концепції. Більш того, майстерня свята допоможе клієнту з пошуком спонсорів на проведення заходу, створення сайту або сторінки в Інтернеті про цей івент.

Організація свята (Київ): сервіс – відповідь завжди «так»!

Першокласний сервіс – товар, який продає наша майстерня свята! Коли клієнт просить щось зробити, виконати прохання, зустріти гостей, змінити локацію, придумати більше ігор для корпоративу, вирішити будь-яку проблему, – ми завжди говоримо «так»! Принципи обслуговування нашої компанії:

 1. Ми завжди проявляємо гнучкість, допомагаємо своїм клієнтам, якщо це в наших силах. Співробітники компанії пропонують всі можливі варіанти, надають допомогу, підтримку замовнику в будь-яких питаннях.
 2. Ми не женемося за максимальним прибутком, тому надаємо допомогу безкоштовно. Наша івент компанія сприймає клієнта, як друга, тому за деякі послуги не бере грошей.
 3. Ми працюємо цілодобово, відповідаємо на дзвінки, знаходимося на зв’язку 24/7. У наших співробітників ненормований робочий день, тому вони надають допомогу не тільки з 9 ранку до 18 вечора, а протягом усього дня.
 4. Ми завжди відповідаємо з першого разу. Нашим замовникам не доведеться дзвонити годинами по телефону, щоб зв’язатися з організаторами заходів, не доведеться писати кілька листів або повідомлень в месенджерах. Досить лише раз написати, подзвонити менеджеру, і він тут же дасть відповідь на ваше запитання.
 5. Ми ніколи не відмовляємо у допомозі, адже знаємо, що до наших івент менеджерів звертаються тільки в разі потреби.
 6. Ми виконуємо роботу професійно з першого разу. Нашим клієнтам не доведеться вказувати на помилки в роботі, адже ми ніколи їх не допускаємо, ми завжди виконуємо завдання максимально оперативно і якісно. Це дозволяє нашому агентству завжди займати лідерську позицію на ринку івент індустрії.

Майстерня свята, яка позиціонує себе, як професіонала вищого класу, а не новачка або дилетанта, повинна завжди надавати якісне обслуговування, адже безпосередньо від цього залежить успіх заходу, спокій, настрій замовника.

Івент компанія: про що потрібно пам’ятати при роботі з клієнтом?

мастерская праздника

Кожен клієнт, який звертається в компанію ARENA CS, ділова людина, що цінує власний час. Саме тому, є кілька правил, порушення яких може призвести до втрати замовника. Що ж потрібно робити, щоб замовник оцінював компанію, як професіонала?

По-перше, слід пам’ятати про якість «часу». У XXI столітті робота повинна виконуватися не тільки якісно, ​​але і максимально оперативно. Кращою завжди буде та майстерня свята, яка зможе запропонувати клієнту якісне виконання за мінімальний проміжок часу.

По-друге, клієнт платить за шоу. Замовник повинен бачити, наскільки він вам потрібен. Більш того, важливо показати, що всі деталі продумані до дрібниць, починаючи від декорацій, оформлення сцени і закінчуючи серветками на столі. Тільки тоді, коли клієнт побачить свою значимість, переконатися в пріоритетності власних інтересів у компанії-організатора, замовник гідно оцінить агентство.

По-третє, не можна забувати про письмове оформлення відносин з замовником. Неважливо наскільки професійно ви надаєте послуги, неважливо, як довго ви взаємодієте з клієнтом, підрядниками, адже письмова угода завжди запобігає виникненню розбіжностей.

Майстерня свята: що робити, якщо щось пішло не за планом?

Як би ми не старалися, хоч як не намагалися передбачити, продумати всі деталі, іноді виникають проблеми (часто не з нашої вини), рішення яких лягає на наші плечі. Клієнтам не варто про це переживати, хвилюватися, адже ми справжні професіонали, які знають, як діяти в подібних ситуаціях, запобігати виникненню конфліктів, грамотно виходити із ситуацій, що склалися. Ось схема, по якій ми діємо при виникненні проблем:

 1. Вибачення. Івент менеджери відразу ж приносять свої вибачення, навіть тоді, коли неприємність сталася не з їхньої вини. Вибачення – це хоч і дрібниця, але вона приємна кожному замовнику.
 2. Скарга. Ми ніколи не обмежуємо замовника в можливості поскаржитися керівництву. Коли івент менеджер припускається помилки, він дає можливість клієнту повідомити про цю помилку адміністратору або керівнику компанії.
 3. Вирішення проблеми. Якщо перші два пункти – це ввічливість, то вирішення проблеми – це прояв професіоналізму співробітника. Проблема ніколи не залишиться невирішеною, адже наші менеджери приступлять до виправлення помилки відразу ж після вибачення перед клієнтом.

Івент компанія ARENA CS: ми ніколи не підводимо своїх клієнтів!

Працюючи з нашим агентством, замовник може бути впевнений, що все буде виконано на вищому рівні, що не буде проблем, які поставлять під загрозу захід. Ми гарантуємо своїм клієнтам не тільки факт проведення свята, а й успіх івенту, досягнення всіх поставлених цілей, як основних, так і додаткових.

Ми завжди пам’ятаємо про те, що івент агентство – це компанія, яка цінує своїх клієнтів, піклується про інтереси замовника, кидає всі сили, ресурси, щоб догодити кожному, хто звертається за послугою. Не варто витрачати час на другосортні компанії, які «відіб’ють» бажання коли-небудь організовувати заходи, – відразу звертайтеся до професіоналів, які знають, що вам запропонувати! . Компанія ARENA CS чекає саме вас!